Wpis z mikrobloga

@slimak_wyscigowy: mam opcje kupna auta w ramach cesji, leasing w ing. Mówią że żadnego papierka i dopłaty nie ma, a z auta może korzystać tylko najbliższa rodzina i pracownicy. Nie mamy z różowa podpisanego ślubu xD zastanawiam się czy w razie czego nie będzie to problem
@Koronanona: Nie będzie problemów. Te zapisy to archaizmy z OWU i nikt tego nie zmienia. Chodzi o sytuacje kiedy nie zadziała OC/AC, a pojazd ulegnie zniszczeniu. Tj. kierujący pojazdem będzie pod wpływem, zniszczy auto popełniając przestępstwo, nie będzie mieć uprawnień. AC nie wypłaci odszkodowania, mamy rozwalone auto. Zgodnie z umową leasingu należy taką umowę rozliczyć. Więc leasingodawca przyjdzie do Ciebie po zapłatę pozostałego kapitału. Jeżeli upoważniłeś wcześniej osobę, która dokonała zniszczenia
ujący pojazdem będzie pod wpływem, zniszczy auto popełniając przestępstwo, nie będzie mieć uprawnień. AC nie wypłaci odszkodowania, mamy rozwalone auto. Zgodnie z umową leasingu należy taką umowę rozliczyć. Więc leasingodawca przyjdzie do Ciebie po zapłatę pozostałego kapitału. Jeżeli upoważnił


@Koronanona: Spisz sobie UOP z tą osobą, bez wpisania daty. W najgorszym możliwym wypadku dopiszesz daty, i po strachu.
To od razu niech Ci dadzą oficjalną zgodę na Sz P. Małżonkę. ING brzmi jak międzygalaktyczne korpo, robiące problemy z obsługą posprzedażną. Daj flaszkie handlowcowi, to może potem pomoże, jak coś trzeba będzie załatwić.
BTW cesję robiliście z JDG na JDG?
@gurumotive: tak cesja z jdg na jdg. Twierdzą że nie mają papierka który pozwalałby dopisać użytkownika, potwierdzili słowa kolegi wyżej i polecili sztuczkę z umową na mycie auta, ale to też "w razie w".
Mnie to chyba przekonuje
Gdyby była już moja małżonką to problemu by nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)