Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wasze #rozowepaski tez chodza 3 dni (!!!) w jednej bluzce zanim dadzą ją do prania? U mnie afera, że po jednym dniu daje t-shirt do prania. Rozumiecie?! Jeszcze się śmieje, że mnie wyśmieją mirki, że po 1 dniu do prania koszulki wrzucam xDD

#zwiazki #logikarozowychpaskow #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e6de82ae4a3c000a4053da
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 54
  • Odpowiedz
Zużywam dwie koszulki dziennie. Jak wracam z pracy tą którą miałem na sobie wyrzucam do prania i zakładam nowa. To samo skarki, też dwa komplety dziennie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli siedzę w domu/na pracy zdalnej to zawsze dłużej niż jeden dzień noszę jak gdzieś wychodzę, to zakładam świeżą i najczęściej wracając z domu się przebieram w ciuchy domowe, a bluzka w której byłem na dworze idzie do prania automatycznie ewentualnie zostaje jeszcze jak mam w planach wyjśc gdzieś krótko do sklepu czy z psem.
  • Odpowiedz
Myje się też co 3 dni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@czarny_i_zly: pomijając miejsca strategiczne czy sytuacje typu upały/trening/intensywny wysiłek fizyczny, mycie się co 3 dni nie jest niczym złym. Często szorowanie jest szkodliwe dla naszej skóry.
  • Odpowiedz
Czy wasze #rozowepaski tez chodza 3 dni (!!!) w jednej bluzce zanim dadzą ją do prania?


@AnonimoweMirkoWyznania: tak, ja też. Chyba, że przepocę albo ubrudzę. Nie bardzo rozumiem czemu miałbym codziennie prać koszulę, która jest czysta? Bo tak? Chyba jesteś w stanie wyczuć, że coś nadaje się już do prania, a coś innego niekoniecznie?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tylko że ludzie nie czują własnego smrodu. Miałem takiego typa w LO co też nosił podkoszulki 2/3 dni i już na drugi dzień #!$%@?ł straszliwie, no ale on mówił, że przecież on się nie poci i dla niego nie śmierdzą i pewnie go wkręcamy.
  • Odpowiedz
tylko że ludzie nie czują własnego smrodu. Miałem takiego typa w LO co też nosił podkoszulki 2/3 dni i już na drugi dzień #!$%@?ł straszliwie, no ale on mówił, że przecież on się nie poci i dla niego nie śmierdzą i pewnie go wkręcamy.


@Dalamar: Ludzie przyzwyczajają się do smrodu, a niektórzy mają dodatkowo wysoki próg akceptacji. Też takich znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja np.
  • Odpowiedz