Wpis z mikrobloga

@estetka: polecam też przebadać sobie czy nie masz wad w obrębie odcinka szyjnego kręgosłupa, bardzo często łączą one się z bólami głowy i migrenami, z tego co pamiętam wystarczy rentgen żeby sprawdzić co i jak żeby było jasne, czasami wystarczy złe ułożenie kręgów szyjnych żeby był ucisk na naczynia krwionośne (w kręgach masz takie otworki na tętnice) i problem gotowy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@estetka: nie miałem problemów z migreną więc w sumie to się mało znam (żona czasem miewa) ale tylko powiem, że środki przeciwbólowe to trochę ślepa uliczka.
Znaczy mogą pomagać z objawami, i chwała im za to, ale nie pomagają na przyczyny, a przy okazji jadą po wątrobie itd.

Z tego co mgliście kojarzą, migreny mogą być powodowane przez niedobory albo nadmiar niektórych mikroelementów, chyba sód, może też potas. Spróbuj o tym
szpongiel - @estetka: nie miałem problemów z migreną więc w sumie to się mało znam (ż...
@szpongiel łał, kurcze, dziękuję, poczytam i obejrzę! Zdaję sobie sprawę, że leki to nie jest najlepsze wyjście, ale mam tak rozchwiany organizm, że czasem już nie wiem za co się zabrać i poddaję się i biorę leki :( pomagają mi też ćwiczenia wzmacniające mięśnie szyi, karku. Akurat mam urlop to poogarniam!