Wpis z mikrobloga

via Android
  • 6
@mit-nick no zależy, miałam kiedyś tak, że przez miesiąc wakacji miałam trzy migreny trwające tydzień każda xD to nie był udany urlop... Teraz tak raz na miesiąc, zależy. Zaczynam wyczuwać kiedy nadchodzi, mam wrażenie, że to się zaczyna z bólem karku, szyi. Masaże dużo pomagają.
  • Odpowiedz
@estetka: mój różowy też ma problemy z migrenami. Za każdym razem jak czuję, że zbliża się migrena to od razu bierze leki. Lekarz jej powiedział, że może tak robić, bo miała rezonans, wyszlo wszystko dobrze i najprawdopodobniej ma taką przypadłość. I teraz, jak bierze leki przed migrena, jest dużo lepiej.
Z drugiej strony moja mama ma tak okropne migreny, że jak tylko ja złapie to wymiotuje. Nawet leków nie może wziąć,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@estetka: się bawisz w podchody i bierzesz jakiegoś paracetamola z kofeina. Wali się opiaty od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Różowa moja ma problem z migrenami i mało co jej pomaga, już przetestowała chyba 3 leki dedykowane migrenie i #!$%@?. Miała też tomograf i rezonans - czysto. Po tramadolu rzyga i koniec końców tylko nimesil pomaga na kilka godzin. Do dupy takie migreny.
  • Odpowiedz
@estetka: mi też dopiero solpadeina na migreny pomagała. Ale #!$%@?ć kodeinę teraz mam thc na receptę i polecam ten stan. W robocie czuję, że się już coś zbliża,wytrzymam do domu potem joint i jak ręką odjął.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@bachus były badane, wszystko w porządku...
@wachlarz149 też miałam rezonans, też wszystko wyszło ok, też zawsze biorę leki. Tyle dobrze, że nie wymiotuję...
@kupczyk kodeinka ;) zmniejszyły ból, ale wrócił, zaraz spróbuję dexak
@Decode co dobrze? :)
@raven4444 ja jeszcze mam chorobę przewlekłą, słaby żołądek, leki na stałe :( nie chcę już więcej leków, bleh
@Potato_Patato mi te okłady czasem pomagają, a czasem jest jeszcze gorzej :(
@kseroboy dziś nieco mi pomogło,
  • Odpowiedz