Wpis z mikrobloga

@Wojtas_The_Smieciarz: A budżet? Za ok. 2k polecam Presidio 1, trochę drożej nie do końca Fitness - Muirwoods mega uniwersalny rower, geometria nieco podobna do rowerów fitnessowych. Poza tym cała seria Fairfax, Merida Speeder, Giant Fastroad SL - to wszystko bardzo dobre rowery.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wojtas_The_Smieciarz jeżdżę od września Giantem Fastroad SL2. Fajny, szybki, sztywny. Kaseta 11-34 9s z trochę za dużymi skokami koronek jak dla mnie, szczególnie na środku ale taki urok szerokiego stopniowania. Zastanawiam się nad puszczeniem go na rynek i przeskoczeniem na szose ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 1
@Wojtas_The_Smieciarz w SL2 mam aluminium, a takim rowerem i tak jeździsz bardziej po gładkich powierzchniach, więc czy ta sztyca robi aż taką robotę? Nie wiem, nie znam się. Mi jest wygodnie na tym co mam
  • Odpowiedz
  • 2
@Wojtas_The_Smieciarz jezdzilem przed Giantem parę lat Gazellą na oponach o takiej szerokości (38mm) i podobnej wadze - ok. 16kg. Powiem tak - rozpędzić się na krótko do 35km/h to już był nie mały wysiłek, a na fastroadzie holowalem już typa na szosie na moim kole że średnią 37km/h przez kilka kilometrów. Jeśli chodzi o rozpędzanie się i możliwość utrzymywania wyższych prędkości, to jest niebo a ziemia. Inny napęd, inna geometria (!), koła,
  • Odpowiedz