Wpis z mikrobloga

#modameska #underarmour
Pytanie może głupie, ale serio, czy marka Uder Armour to normalna marka, czy taka trochę nie teges? Chodzi mi o to że w co drugim filmie bohater nosi ich koszulki, często przez taki przesadzony marketing marka staje się "lekko bekowa".(Mnie trochę #!$%@?ą takie bezczelne reklamy, za dużo).
Mam prawie 40 lat i nie ogarniam co tam teraz się dzieje. Wpadł mi w ręce plecak akurat do roboty zanieść śniadanie/papiery/czasem lapka, ale jak to logo i napis powodują takie reakcje jak Supreme albo jak kiedyś przez pewien czas Prosto, (albo Ci od torebek, już nie pamiętam, z kremowo brązowym wzorkiem), to trochę lipa.
Tak jak pisałem, pytanie głupie, dzięki za odpowiedź.
RabarbarDwurolexowy - #modameska #underarmour
Pytanie może głupie, ale serio, czy ma...

źródło: comment_1625677550VyE2Q9lZqrqRFiQ4gJ3AgO.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@SilesianBear: to dobrze ze jakość OK, plus stylówę maja ciekawą jak patrzę teraz na sieci inne rzeczy od nich, jeśli to przynajmniej na poziomie Adika i Nike, to stylistycznie wolę UA.
A 4F cierpi na efekt kopiowania, mają fajne wzory, ale ich produkty są w Lidlu w gazetkach pod marką Lidlową (Crivit czy coś), co powoduje że ludzie czasem mylą 4F z tą Lidlową marką(i innymi noname'ami z marketów/outletów).
  • Odpowiedz
@SilesianBear: a jeszzcze ejdno, w szmateksach można trafić naprawdę fajne rzeczy, szczególnie w tych gdzie jest lepsza selekcja typu Szmizjerka i w górę.
To jak lubisz w szmateksach polować, to w UK byś isę odnalazł, jak byłem na zmywaku, to oni tam mają charity shopy= takie sklepy charytatywne, na chore dzieci, na zwierzęta bezdomne, ludzie oddają, oni segregują i wyprzedają za grosze, ale tam też jest drobne AGD, drobna elektronika, zabawki,
  • Odpowiedz