Wpis z mikrobloga

czas dorosnąć, pójść do pracy i kupić auto


@Argonzz: w Polsce kierunek jest zupelnie odwrotny
Chlopaki w wieku 30 lat odkrywaja ze sylwetka managera (chude nozki i wydatny brzuch) nie jest spoko i biora sie za siebie. Silowni, biegi ultra, szosa lub triatlon. Kasy zazwyczaj nie zaluja i tym samym rowery sa czesto drozsze od aut, ktore je wyprzedzaja :)
  • Odpowiedz
kup sobie rower, który może pokonać np. krawężnik i skończ biadolić pedalarzu.


@DeXteR25: Po co budować drogi asfaltowe. Niech kierowcy samochodów kupią sobie terenówki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Yurakamisa: Drogi asfaltowe są dla samochodów i kierowcy kupują takie samochody, które dostosowane są do dróg, którymi się poruszają. Mam sobie obniżyć samochód do gleby i płakać, że nie mogę nigdzie nim jeździć poza torem wyścigowym??
Puknij się w głowę.
  • Odpowiedz
Drogi asfaltowe są dla samochodów i kierowcy kupują takie samochody, które dostosowane są do dróg, którymi się poruszają. Mam sobie obniżyć samochód do gleby i płakać, że nie mogę nigdzie nim jeździć poza torem wyścigowym??


@DeXteR25: Czemu mieszkańcy ulicy przy na której nie ma asfaltu kupują samochody nieprzystosowane do jazdy poza asfaltem i płaczą aby im coś budować.
Niech się pukną w głowę.
  • Odpowiedz
hurr durr progi zwalniające niszczą mi zawieszenie! ( ͡ ͜ʖ ͡)


@sargento: ej, ale akurat #!$%@? progów zwalniających jest u nas mnóstwo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sami są sobie winni. Ja bym nie kupił nieruchomości bez drogi dojazdowej. Niech płaczą dalej i płacą jak trzeba.


@DeXteR25: Dokładnie. Ja bym jeszcze dołożył zakaz remontów dróg aby każdy swobodnie mógł dostosować samochód do drogi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz