Wpis z mikrobloga

#pokazauto #bmw

Pierwszy raz kupiłem (a raczej wziąłem w leasing bo prywaciarz here) nowe auto. Długo analizowałem co wybrać i pomimo "średniej" opinii o bmw i jego kierowcach zdecydowałem się na BMW serie 3. Wcześniej jeździłem golfem z 2007 roku więc różnica jest nieziemska. Myślałem o golfie, czy audi, ale u nich skrzynia biegów typu wypustek jakiś i system multimedialny skutecznie mnie zniechęciły niestety.

Trochę dziwnie jeździ się nowiutkim autem ale pewnie szybko się człowiek przyzwyczai.
Anteuke - #pokazauto #bmw

Pierwszy raz kupiłem (a raczej wziąłem w leasing bo pryw...

źródło: comment_16256413792nfzhwtcO1ksdeXj0KaHMG.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@Anteuke: tia zawsze tak jest, na początku super fura wykupuje, od razu częstsza wymiana oleju, jakieś powłoki hybrydowe itd itd a po 3 latach się znudzi i w sumie nowe teraz takie fajne i oddasz ;)
  • Odpowiedz
@moze_sie_przyda: Ja mogę powiedzieć, bo też stałem przed tym wyborem i nie wybrałem Stingera:
- po lifcie jest tylko wersja za 240k (i nie chcą dawać żadnych rabatów)
- w środku jest tak średnio premium jak za cenę jak najbardziej premium
- nie lubię skórzanych foteli, wolę alcantarę albo coś podobnego
- systemy wspomagania kierowcy są ciągle w tyle za konkurencją
- nie mieli żadnego w salonie żeby obejrzeć (i sprzedawca
  • Odpowiedz
@moze_sie_przyda: Szukałem w miarę jak najmniejszego sedana, bo po przesiadce z golfa starego to i tak spory upgrade rozmiaru auta, a Stinger chyba jest trochę większy niż BMW 3. No i w sumie z tego co widzę też jest droższy.
  • Odpowiedz
Trochę dziwnie jeździ się nowiutkim autem ale pewnie szybko się człowiek przyzwyczai.


@Anteuke: To prawda. Najlepiej wspominam te emocje które towarzyszyły mi przy pierwszym nowym aucie. Mimo ze to był kompakt na kołpakach z najgorszym wyposażeniem to pamiętam to jak dziś. Potem żadne nowe BMW już tego nie daje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anteuke: fajnie fajnie, jakie zawieszenie? M sport trochę twardy na gorsze drogi :(

Daj znać jak się 20d będzie sprawował po dłuższej jezdzie. Ja się raz przejechałem 330i i się zakochałem w tym silnku :D
  • Odpowiedz
na te chwile myślę, żeby wykupić ale na szczescie jest jeszcze trochę czasu na decyzję, zobaczę jak to będzie wyglądać za 3 lata


@Anteuke: Na pewno nie będzie opłacało się nie wykupywać. Mam to samo teraz z jednym autem. Ceny nowych i używanych aut tak mocno rosną, że za te 3 lata jak nie będziesz chciał nim jeździć to i tak będzie lepiej je wykupić i sprzedać samemy. Na takim aucie
  • Odpowiedz