Wpis z mikrobloga

@Automaniakpeel po 4 tygodniach od pierwszej mozesz sprobowac w ktoryms z walk in centre zeby dali Ci druga wczesniej, na reddicie/get jabbed pisza o wielu takich miejscach. Jesli nie to rob metode na tranzyt, jakis tani bilet pokazac przy kontroli paszportowej, ze wyjezdzasz w ciagu 24h z Polski
@Automaniakpeel: Coś mi się stało z wypokiem i nie mogę odpisać z kompa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Stronka: randox.ie - wchodzisz, bookujesz antygenowy i robisz przed wylotem. Wynik po około pol godziny jest na mejlu. Nie wiem jak to wyglada na trasie Szkocja - Dublin, ale na pewno Uk - Belfast - Dublin nie ma żadnych kontroli, tyle, ze podróż trwa od pół do całego dnia i
@kcpi dzieki wielkie, jesli zajdzie taka sytuacja to chetnie skorzystam. Proboje wyrwac wolne zeby tydzien wczesniej poleciec ale jak krew z nosa ( ͡° ʖ̯ ͡°) widzialem tez znalezisko typa z poznania co sie tam ciskal i odmowil kwarantanny ale znajac polski burdel administracyjny roznie moze z tym wyjsc a mi sie po sadach latac nie chce ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Automaniakpeel: panie, olej pan latanie z przesiadkami i testy za pisiont erło. Kup najtanszy bilet na lot w ciagu 24h od ladowania. Pokazujesz go straznikowi na granicy i idziesz cieszyc sie zyciem.