Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? branża fryzjerska.W okolicy od cholery zakładów. Człowiek znajdzie fajne miejsce,raz się uda jakoś dostać i jest zadowolony z usługi. Później można dzwonić i spędzić pol dnia na telefonie i nikt nie odbierze,nie odzwoni.
Kolejne miejsce spoko. Czynne do 17. Ludzie kochani.Jak tak można.
Człowiek się #!$%@? i jedzie do zakładu. Pusto i Panie na fajce. „Panie,mamy taki #!$%@? ze za 3 dni na 13.00 mamy wolne miejsce.

Nie lubię się umawiać gdy nie jestem pewny czy będę punktualnie kilka dni do przodu.

I tak jak się umówię na telefon to i tak 15 minut czekania,bo mam opóźnienie. Zero szacunku do klientów i ich czasu.

Czemu nie ma fryzjerów bez zapisów,gdzie jest normalna kolejka i można sobie poczekać,pobajerowac fryzjerki. Poczytać gazetki i spędzić miło czas.

#zalesie #fryzjer #wpiszdupy
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czemu nie ma fryzjerów bez zapisów,gdzie jest normalna kolejka i można sobie poczekać,pobajerowac fryzjerki. Poczytać gazetki i spędzić miło czas.
@aqq123: są. Chyba szukasz po galeriach albo jakichś modnych salonach z dupy po rewolucjach z tv. Wystarczy się przejść po małych, osiedlowych zakładach. U mnie jest podział na cześć męską i damska gdzieś to tej pierwszej wchodzisz z ulicy i tną. Do damskiej zapisy na tel xD Dwie babki zajmują się
@ryhu: mam najprostszą fryzurę. Na max 15 minut pracy. Żadnego widziwiania. Wszedzie gdzie dzwonię to uprzedzam ze krótka i łatwa robota i tak nie daje rade. Omijam galerie. Tylko dzwonię po stacjonarnych punktach z niezłymi ocenami. Wszedzie to zapisy i wielka łaska ze chce zostwic im pieniądze.Mieszkałem kilka lat w centrum Warszawy i nie było takich problemów. Wszedzie starali się pomóc,szybko umówić na za kilkadziesiąt minut. Wszedzie z szacunkiem do czasu
@PodniebnyMurzyn: 2 razy skorzystałem. 3 osoby na ta sama godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obsługa #!$%@? na aplikacje bo umawia bez potwierdzeń itp.Nie dopracowana apka i trochę podejrzewam ze biorą prowizje. Co nie potrzebnie będzie podnosić cene.
@BurakSuchodolski: jakbym szukał porządnego fryzjera na specjalna okazje to bym się umówił i nie miał żadnych pretensji. Ja szukam zwykłego fryzjera do ogarnięcia normalnej prostej fryzury.
Zwykle zakłady fryzjerskie #!$%@? szopki a nie ekskluzywne zakłady i to mnie dziwi.
@aqq123:

To ja Ci powiem od drugiej strony, jako ktoś kto obsługiwał m.in zakłady fryzjerskie od strony PR i reklamy.

Klient w branży usługowej to rak.

Nawet nie zdajesz sobie ile osób, które zapisują się na wizyty do fryzjera/restauracji/baru/cokolwiek innego nie przychodzi i nawet nie poinformuje. Klienci mają w nosie wszystko, że firma czeka, że w czasie gdy ty nie przyjdziesz może przyjść ktoś inny, gdybyś tylko dał znać

Do tego
Pobierz Boomkin - @aqq123: 

To ja Ci powiem od drugiej strony, jako ktoś kto obsługiwał m....
źródło: comment_1625567414QE2qC4YfxEAUAuU296qjwd.jpg
@Boomkin: zgadzam się w 100%
Szkoda ze nie ma normalnych miejsc,gdzie facet jest normalnie traktowany.
ja mam Ok 30 minut autem do barbera. Włosy krótkie,no tak mi wygodnie. broda taka ze wstyd się pokazac w takim miejscu.
Godzina na dojazd z 40 minut na usluge i łącznie ze 100zl w plecy.
No szkoda mi wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udalo mi się właśnie po 5 godzinach umówić