Wpis z mikrobloga

@lenovo99: nie wiem czy to się zalicza, ale użytkuję od ponad roku kask Bell Nomad. Narazie nigdzie się nie przewróciłem, ale jest fajny, lekki, z ochroną potylicy i daszkiem. Nie ma takiej super wentylacji jak Picrel, ale daje radę ogólnie.
@lenovo99 dziwne Może trafiłeś jakiś wadliwy model bo patrzę że akurat ten twój ma same bardzo dobre opinie nie chciałbym podważać twoich kompetencji ale może coś źle dopasował ś albo rzepy złapały jakieś farfocle i słabo trzymają
@roszej: To nie chodzi o rzepy tylko o mocowanie np. plastikowych uchwytów w styropianie. Same wypadają, albo wgl nie chcą się trzymać. Pisałem do Martesa ale odpowiedzi na problem brak
@lenovo99 A no to zmienia postać rzeczy w sumie stwarza niebezpieczeństwo. Jak kupiłeś niedawno to ja bym uderzał od razu na wady z tytułu rękojmi a nie bawić się z gwarancją przynajmniej mają ustawowe czasy na reakcję.
Martesa


@lenovo99: o paaanie. Osobiście unikam tego sklepu, chyba że chodzi o jakieś pierdoły. Mam wrażenie że trafiają tam najtańsze modele, żeby tylko marży jak najwięcej było.

Najtaniej to MTB ST 500 za 140 zł z Decathlonu https://www.decathlon.pl/p/kask-na-rower-mtb-st-500/_/R-p-301136

Abusa w tym budżecie raczej nie znajdziesz. Może coś z MET, Lazer, Giro, Rudy Project. Wybór jest ogromny. Polecam przeglądać na Bikester.pl, tam mają największy wybór. Czasem wychodzi drożej i czeka się kilka