Wpis z mikrobloga

Jakie polecanie opony 700x28 z wysokim TPI? Ostatnio złapałem gumę na conti ultra sport iii, przecięta na wylot na kości jakiegoś zasuszonego szczura... zastanawiam się czy nie potestować jakiejś 700x25? Czy lepiej zostać przy tej szerokości i wziąć po prostu tę samą oponę co była czy może coś innego polecicie?

#szosa #rower
  • 14
@Mortal84: @guru8: Też bym chciał wiedzieć jaką szerokość tej Vittorii macie. Wczoraj koleś w serwisie powiedział mi, że Vittorię to na własną odpowiedzialność mogę sobie zamontować i jakiegoś Wolfpacka oraz GP4Seasons próbował wcisnąć. Aktualnie jeżdżę na "zastępczych" Schwalbe Marathon Supreme 28c i złego słowa nie mogę powiedzieć, na kwadratach tylko raz przebiłem bo wjechałem na kamień, ale już się powoli kończą. Wcześniej GP5000 i pod koniec żywota przebijało się co
@mrmike No ktoś już to porównywał i wyszło, że nie ma dużej różnicy w prędkości między 25 i 28, za to na plus wychodzi komfort w 28 :) Ja mam 28

@MoroMoro Może mieli jakąś umowę z Conti ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja miałem wybierać między Gatorskinami a Rubino. Padło na te drugie ze względu na bardziej przyjazne zakładanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mrmike: @MoroMoro: Jako pierwszy komplet miałem 25c, teraz jeżdżę na drugim i jest to 28c. Żadnych strat w prędkości nie odczuwam, a komfort zdecydowanie na plus.
Na tym pierwszym przejechałem 20k km, na obecnym też zbliżam się do tej wartości i jeszcze są całkiem w porządku.
@pigachu: bo ta 28 to wchodzi tak na styk że jak raz miałem błoto to na hamulcu się zatrzymało :D ogólnie ta conti to super cena i jakość wydaje się ale przez myśl mi przeszło po tym przebiciu że może coś zmienić.. póki co zamówiłem jedną ultra sport iii ale na pewno kupię jakiś komplet tutaj polecanych