Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sadzicie o moim planie?
Robie uprawnienia na #wozkiwidlowe udt z przetlumaczeniem papierow na niemiecki. Wyjezdzam do Niemiec, Austrii, Szwajcarii szukac pracy. Znam niemiecki na B1. Doszkalam w robocie niemiecki i robie ausbildung. Jesli mi sie nie powiedzie, wracam do Polski i szukam roboty z niemieckim.
#pracbaza #emigracja #niemcy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e2e7fdc52352000b0bf529
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
  • Odpowiedz
AnonimowaŁania: @zaloz_konto23:

a op mowi, ze bedzie te robote wykonywal do konca zycia? Zwykly zawistny polaczek musi dodac troche jadu i pesymizmu


Otóż nie, bo pracuje w biurze i mam się dobrze, a jemu tylko dobrze radzę żeby się tam nie zastał. W takiej pracy paradoksalnie można się zastać, bo co z wózków go nagle do biura kiedyś zabiorą xD? Dobre sobie

A niemiecki mam B2, więc nie bóldupcze o
  • Odpowiedz
SzklanyJabol: @gefallenerubermensch: @zaloz_konto23: @wersalski_kasztan: ludzie bez przesady... Studiowalem w Niemczech, od roku pracuje w biurze i niemiecki mi ulecial. Co do dialektow, to robicie z tego wielke halo. To tylko praca na magazynie a nie w biurze wiec dogadac sie mozna. Co do ausbildungu, to wlasnie myslalem z rok popracowac na wozkach zeby zaoszczedzic i podszkolic niemiecki ale zastanawiam sie jeszcze czy nie lepiej zostac w pracy biurowej,
  • Odpowiedz