Wpis z mikrobloga

@Kadet20: biedni biali są obwiniani za wszelkie zło, buuu! Zajebiście to mają hindusi z PKB na głowę kilka razy mniejszym niż Brytyjczycy, którzy doprowadzili w ich kraju do kilku klęsk głodu które zabiły kilkadziesiąt milionów ludzi. Żeby zarabiać tyle co przeciętny Brytyjczyk muszą tylko #!$%@?ć całe życie żeby zostać lekarzem, czy inzynierem w obcym kraju. Podobnie z rdzennymi Amerykanami, czarnoskorymi w Ameryce dziedziczący mi biedę od dziesięciu pokoleń
W sumie za
  • Odpowiedz
  • 4
Lewak here, ale zupełnie serio uważam, że kiedy inne państwa oczekują od Polski takiego samego klękania jak od siebie, to jest to wyraz manii kolonizacji.
Zgadzam się z tym, że w USA dalej istnieje segregacja rasowa, która została tam bardzo sprytnie stworzona.
Ale nie zgadzam się, że ja #!$%@? polaczek mam przepraszać, bo tak mi każe pan amerykanin xD

W ogóle przerzucanie konfliktów z USA na polski grunt to źródło wielu gównoburz.
  • Odpowiedz
Tutaj chodzi o skutki działania wobec przodków kilkaset lat temu i jak traktowani są przez to teraz ich potomkowie.


@Phyrexia:
A nie przyszło ci do głowy, że "ich potomkowie" są tak traktowani, bo sobie na to zapracowali? Bo taki wizerunek stworzyli poprzez swoje zachowania? Najwygodniej jest szukać winy tam, gdzie jej nie ma i rzewnie płakać nad swym jakże niesprawiedliwym losem.
  • Odpowiedz
czyli jednak zachowania a nie to że sa czarni


@BezkresnaNicosc:
Co za denne pytanie? Nie znasz porządnych czarnych czy białych kanalii?
Widzę, że ogólnie masz kłopot z formułowaniem myśli i sam nie bardzo wiesz, co chcesz przekazać.
  • Odpowiedz
A nie przyszło ci do głowy, że "ich potomkowie" są tak traktowani, bo sobie na to zapracowali?


@power_bank: przeciez odrazu widać że operujesz uogolnieniami jak dzban i twierdzisz że są jacyś potomkowie ktorzy sobie zapracowali. Ja nie lubie konkretnej osoby bo cos zlego zrobila, yty opierujesz "czarni zapracowali" i terraz każdy czarny mimo ze #!$%@? zrobil jest "potomkiem ktory sobie zapracował" bo łacza go cechy wyglądu z twoim przytepym konstruktem o
  • Odpowiedz