Wpis z mikrobloga

Zajebiście to mają hindusi z PKB na głowę kilka razy mniejszym niż Brytyjczycy, którzy doprowadzili w ich kraju do kilku klęsk głodu które zabiły kilkadziesiąt milionów ludzi. Żeby zarabiać tyle co przeciętny Brytyjczyk muszą tylko #!$%@?ć całe życie żeby zostać lekarzem, czy inzynierem w obcym kraju. Podobnie z rdzennymi Amerykanami, czarnoskorymi w Ameryce dziedziczący mi biedę od dziesięciu pokoleń


@Jaca656565: Tylko, że gdy Brytyjczycy zajęli Indie to ten PKB się
  • Odpowiedz
@Mescuda: minie 500 lat i czarni dalej będą #!$%@? płakać o to niewolnictwo podczas jazdy mercedesem i aplikowaniem bbc w 16 letnie białe modelki na BLACKED.COM
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Możliwe że z niektórymi piszącymi do Ciebie ludźmi mogłabyś dotrzeć do jakiegoś konsensusu, ale tylko dlatego, że dany rozmówca z góry założył że jesteś "lewaczką", to generuje to pewien stereotyp czy wyobrażenie Twojej osoby z którym bardzo ciężko jest dyskutować.
  • Odpowiedz
@joyko: Nie napisałam również nic o pielęgniarkach czy nauczycielach. Idąc Twoim tokiem myślenia, również o nich nie walczę, nie wspominając o nich we wpisie, który kompletnie ich nie dotyczy. /sarkazm
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: ¯\_(ツ)_/¯

- to zwykły symbol solidarności.
- A KTO SOLIDARYZUJE SIĘ Z BIAŁYM OPRESJONOWANYM CZŁOWIEKIEM? GDZIE KLĘKANIE PRZED POLAKAMI?
- nic nie mówiłam o Polakach, nie o nich jest post.
- NIENAWIDZISZ POLAKÓW?
  • Odpowiedz
@joyko: Nic nie mówiłam też o white privilege ani o nienawiści do czarnoskórych osób. Chyba powinieneś przejść jakiś skrócony kurs czytania języka polskiego, bo nie idzie Ci to najlepiej.
  • Odpowiedz