Wpis z mikrobloga

#rozowypasek ma prawko 3 lata. Przejechane jakieś 25k km Corsą C 1.0. XD 99.9% to wycieczki do pracy, do domu, zakupy po drodze. Dzisiaj jechaliśmy szosą, przestraszyła się busa jadącego w drugą stronę, bo sobie uroiła, że nie ma tam miejsca. Jak nie odbiła w prawo, a akurat tam był jakiś krawężnik/dziury. Opona (przednia prawa) rozerwana fest, alufelga skrzywiona. Zmieniłem koło i jest ok, ale kurde... Kobiety to w sporej części tykające bomby za kierownicą. Statystyki wypadków to jedno, ale takie niezarejestrowane wypadki są częste w tej okolicy, dopadło i nas.

#logikarozowychpaskow #polskiedrogi
  • 9
  • Odpowiedz
@red7000: eee... Źle zrobiła że wpadła w koleiny ale jeżeli wolała zjechać na pobocze ze względu na brak miejsca to też w porządku, lepsza zmiana koła niżeli wypadek z udziałem osób trzecich
  • Odpowiedz
  • 5
@red7000 mało doświadczenia mało przejeachnych km. Po prostu. Jak człowiek nabierze więcej doświadczenia to od razu luźniej podchodzi do tematu. Dla mnie po zrobieniu prawka jazda autem to była jakaś katorga nawet żeby zajechać do sklepu 3km. Teraz jak prawko mam 9 lat to jadę wszędzie, zaparkuje wszędzie, zmieszczę się wszędzie. Ale nie to mapewno nie wina małego doświadczenia tylko posiadanych narządów rodnych xD OPie bierz dziewczyne częściej na wycieczki jako kierowcę
  • Odpowiedz