Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 268
Ja pierdziele główna wykopu to są wrota do innej rzeczywiści.
Padniemy w ciągu 5 lat a w tym czasie opatentują nasze DNA przez co oddamy całą naszą wolność. xDD (Chui, że DNA różni się w 0.01% procencie u każdego człowieka) Ciekawe co decyduje o tym, że zwykłe DNA można opatentować ale skorygowanego już nie? Pewnie Sanjaya król Lechii wydał taki dekret. Normalnie nie wierzę, że ci ludzie piszą te rzeczy nieironicznie...

#koronawirus #neuropa #bekazszurow
źródło: comment_1625423425M33D8Az9KpyqtbfLc7StMX.jpg
  • 33
@Trollunio: pozbyłeś się praw człowieka, a umrzesz najpewniej na zator lub niewydolność jakiegoś organu co spowodowane jest tym, że wytwarzasz teraz toksynę o nazwie spike protein. Każdy booster będzie tylko skracał czas oczekiwania.
@kalabanga Kurde, do tej pory nie zauważyłem żadnych zmian w moich prawach. Żyję tak jak żyłem i nic się nie zmieniło. A co do tej toksyny - co pozwala Ci twierdzić, że to jest mordercza toksyna, a nie pozytywne przeciwciało? Masz jakieś przesłanki żeby tak sądzić? Bo o badania nie pytam, nawet się nie łudzę.
@kalabanga No przeczytałem co nieco i nic nie odkryłem nowego, spike protein to po prostu element wirusa. Ok, nie masz obowiązku, po prostu dobry dialog powinien się opierać na merytorycznej dyskusji, a Ty jak na razie rzuciłeś kilka haseł, o moich "utraconych prawach" już nawet nie wspominasz, a o spike protein każesz mi sam szukać, podczas gdy nie wiem nawet czego szukać ;-)
@kalabanga: No to zalinkuj jakieś poważne źródło, bo najwyraźniej jestem niepełnosprawny.

Mam nadzieję, że te źródła które czytałeś uwzględniają dwa najważniejsze orzeczenia w tym zakresie, czyli wyrok Sądu Najwyższego USA ws. Association for Molecular Pathology v. Myriad Genetica oraz wyrok TSUE w sprawie Monsanto v. Cefetra. Warto też pamiętać o dyrektywie UE 98/44/WE PE która wprost reguluję tę kwestie w Europie.

Ale czekaj, zapomniałem że prawdopodobnie nie masz zielonego pojęcia o
@kalabanga: W ogóle ja wiem, że to walka z wiatrakami, ale spróbuję. Zdajesz sobie w ogóle sprawę co to jest patent? To prawo własności przemysłowej, czyli administracyjne uregulowanie pewnego prawa autorskiego. To, że cokolwiek jest opatentowane sprawia, że nie możesz czerpać z tego zysków nie posiadając uprawnień patentowych. Nie wpływa to na jakąkolwiek inna dziedzinę życia, a na pewno nie wpływa na posiadanie przez ciebie dóbr osobistych czy praw obywatelskich.

Także
Ciekawe co decyduje o tym, że zwykłe DNA można opatentować ale skorygowanego już nie?


@Michal0173: To akurat ciekawy temat jest, bo to wynika z orzecznictwa amerykańskiego Sądu Najwyższego (sprawa Association for Molecular Pathology et al. v Myriad Genetica). Uznaje się, że jeżeli coś występuje samoistnie w naturze, to nie może być w USA przedmiotem patentu.

Pan @kalabanga trochę racji ma, ale wyciąga z tego kompletnie absurdalne wnioski (nie wchodzę tutaj w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Celinka95: obejrzyj sobie wywiady np. Z takim panem jak Geert Vanden Bossche. Tego jest tyle, że cierpię na zmęczenie materiału i od miesiąca już mi się nawet nie chce o tym czytać. Teraz będę wam tylko pisał, że pozdychacie, bo czerpię przyjemność z waszego bólu dupy. Co do tego patentowania to sam traktuje to z przymrużeniem oka ale s protein to fakt naukowy.