Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 32
409 141 + 38 = 409 179

Wyjazd po kilka kwadratów, w drodze powrotnej dopadła mnie ulewa.
Wycinka lasów w puszczy idzie w najlepsze, odnoszę ważenie, że gdzie się nie zatrzymamy to w promieniu 100m jest wycinka na jakimś etapie. Szczególnie im dalej w las, daje od zabudowań i dróg publicznych.
Wracając do kwadratów, myślałem, że jeziora będą przeszkodzą, a jak dziś się przyglądałem to jeden kwadrat leśno-polny z rzeką będzie najtrudniejszy. Las (lasy prywatne) w którym nie widać, żadnej drogi. Teren prawdopodobnie bagnisty. Od strony pól są prywatne zabudowania. Natomiast na mapie satelitarnej w jednym miejscu widać jakby drogę, która być może nie jest przejazdem przez podwórko rolnika, mostek na rzecze też istniał, bo widać skoszoną łąkę. Jednak w tej niepewności trochę zostanę, bo wpierw chciałbym zdobyć inne kwadraty :)

Max square: 6x6
Max cluster: 99
Total tiles: 766
W tym roku 4x4 (dziś powiększone z 2x2) i total 41

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz Adammik - 409 141 + 38 = 409 179

Wyjazd po kilka kwadratów, w drodze powrotnej dop...
źródło: comment_1625421529n30WtxE4pMqw06QUsPTQIO.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adammik:

Natomiast na mapie satelitarnej w jednym miejscu widać jakby drogę, która być może nie jest przejazdem przez podwórko rolnika, mostek na rzecze też istniał, bo widać skoszoną łąkę. Jednak w tej niepewności trochę zostanę, bo wpierw chciałbym zdobyć inne kwadraty :)


Podaj lokalizację. Sprawdzę jak to miejsce wygląda, czy jest to prywatny przejazd itd.