Wpis z mikrobloga

Jeśli Donald Tusk chce wygrać nienawiścią do PiS, to nie wróżę mu zwycięstwa. Wchodzisz na nowo do polityki i pierwsze co robisz, to od 3 dni wyzywasz PiS. Serio? Na tym to ma polegać? Dzisiaj na konferencji Tusk mówił, że tematem przewodnim następnych 2 lat będzie praworządność, prawa człowieka, europejskość i zniszczenie zła z Nowogrodzkiej (mini Putina) xD - czyli coś, co PO robi od 6 lat, a ci niewdzięczni Polacy mają to w dupie.
Czy oni naprawdę nie zdają sobie sprawy, że Polaka obchodzi wartość wypłaty i ceny w sklepach? Polak to proste urządzenie, chce zarabiać więcej i wydawać mniej. Przy PiS faktycznie zarabia dużo, dużo więcej niż w 2015 (wydatki również się zwiększyły). Ja chcę głosować na Platformę, liberalną gospodarczo i światopoglądowo, ale gospodarka ma stanowić 90% ich działań, a nie ideologia pokonania "zła" xD

#bekazopozycji #bekazpisu #bekazlewactwa
Sekularyzacja - Jeśli Donald Tusk chce wygrać nienawiścią do PiS, to nie wróżę mu zwy...

źródło: comment_1625400203emsqhCWnIwRxsHzaGanvst.jpg

Pobierz
  • 30
@Sekularyzacja bo oni, Tuskiem na czele, nie nadają się do rządzenia. Są intelektualnie nie zdolni do zrozumienia jak to wszystko działa. Dopóki Polak był nie świadomy, ich głupie infantylne sztuczki działały, natomiast rodacy poszli do przodu, a tamci dalej swoje. Przecież śmieją się z Tuska, że ten nic nie robił podczas swojej kariery w Brukseli. On zwyczajnie nie umie pracować, tylko jątrzy, tak jak mu inwestor każe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 139
@TheOneWhoKnocks: xDDDD #!$%@? typie, gość jest uważany za najlepszego przewodniczącego Rady Europejskiej dotychczas według różnych poważnych źródeł jak np. Business Insider a ty tu wpadasz z jakimiś partyjnymi wynurzeniami z dupska xD Jacy wy pisowcy jesteście śmiesznie żałośni w tym swoim sączeniu jadu i siedzeniu po szyję we własnych odchodach.
@TheOneWhoKnocks: jak dla mnie, wybory będą znowu przegrane przez nich ;)

PO: praworządność, geje, Europa, zniszczyć Kaczyńskiego
PiS: 500 plus, płaca minimalna, rosnące zarobki (to akurat koniunktura i polski rozwój niezależny od polityki), ułatwienia dla biznesu (wbrew pozorom jest ich dużo), ryczałt dla specjalistów, inwestycje (dużo psują)

Problemem opozycji jest brak spójnego pomysłu na Polskę.

@Kolorowezworki: nie sądzę, PiS wygrywa sporo przy pomocy socjalu, ale to nie wszystko co robią
@Sekularyzacja przedewszystkim myślę że słowo socjal jest tutaj mocno przesadzone. Fakt dają emerytur więcej, ludziom którzy nie są w stanie pracować w zdecydowanej większości, a te 500+ idzie do osób które muszą wychowywać dzieci. Nie bez powodu ludziom się nie chce wychowywać dzieci. To jest trudna robota.¯_(ツ)_/¯
@Sekularyzacja: Inwestycje xdd

Po pierwsze - PO to również 500+, bo nikt się nie odważy tego zabrać. Po drugie - jak rosną zarobki? Mówisz o minimalnej dla robaków? Przecież jeśli dostają więcej za taką samą pracę to prędzej czy później coś musi jebnąć. Stąd są później wyższe ceny w sklepach itp, ale robak i tak powie ze pis super bo kto tyle dał? A do roboty się #!$%@? weźcie jeden z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Sekularyzacja: Jak słyszę takie teksty, że Tusk siedział w Brukseli i nic nie robił i na dodatek nic nie umie to taką narrację może mieć tylko pisowiecz wypranym mózgiem. Po drugie, to ja nic tu nie mówiłem o całym PO i ich programie, tylko o paszkwilach wypisywanych przez tego wyżej. Sam nie jestem fanem platformy, ale #!$%@? Tusk jako figura polityczna bije na łeb każdego pisowca. Czy to jeśli chodzi o
@Sekularyzacja: ale jakoś wygrać muszą pierw żeby coś ugrać a gadaniem że coś im zabiorą lub zrobią coś co największych beneficjentów naszych podatków nie obchodzi to co ma się zmienić. Może nie jest to świetna taktyka ale też tak trzeba (albo naobiecywac jeszcze więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@Snaki: nie obiecywać więcej, ale inaczej ;)
PiS daje rybę, PO może dać wędkę, wbrew pozorom Polacy również lubią wędki. Tylko niech się spieszą, bo PiS również zaczął dawać wędki - ułatwienia dla spółek/ulgi inwestycyjne, ryczałt dla IT i specjalistów, kwota wolna dla całej reszty. Kurde, jeśli PO nie zacznie grać w liberalizm gospodarczy i nie przedstawi solidnej alternatywy, to nie mają czego szukać. Szukałem programów opozycji dla gospodarki i powiem
@ohwell: to nie chodzi o to, gdyby PO rządziła dalej, również byłoby podobnie. Polska to taki kraj, gdzie politycy nie mogą spieprzyć rozwoju gospodarczego. Idziemy na wzroście od 30 lat rok do roku, oprócz epidemicznego. Nie mówiłbym jak za Tuska było źle, a jak jest dobrze za Kaczyńskiego, bo to po prostu nieprawda. Prawdą jest jednak, że PiS działa, a opozycja marzy i Polacy to widzą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sekularyzacja: No ja bym wolał wędkę niż cokolwiek od tych śmieci z pisu. A w zasadzie z moich podatków, a nie od pisu. Na ten moment ma zawieszoną działalność i mimo że mógłbym się otworzyć to tego nie zrobię bo zwyczajnie nie stać mnie na restart w momencie jak mogą mnie znów za miesiąc zamknąć, bo przecież minister Niedzielski już #!$%@? zaprorokował. Jakoś jeszcze żyje z oszczędności i dorywczych fuch, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Sekularyzacja: na razie Tusk chce pewnie podgrzać nastroje na bardziej bojowe, bo Polacy ostre oranie PiSu bez cenzury chcieli usłyszeć już od dawna. Głaskając tych degeneratów po główkach pokazujesz tylko, że uważasz ich za równych sobie i robisz im przysługę.

Samo oranie to za mało i będą musiały iść za tym jakieś konkrety, ale bezlitosne pokazywanie co to są za ludzie też jest potrzebne, a tego dotąd opozycja skutecznie nie robiła.