Wpis z mikrobloga

Jeśli Donald Tusk chce wygrać nienawiścią do PiS, to nie wróżę mu zwycięstwa. Wchodzisz na nowo do polityki i pierwsze co robisz, to od 3 dni wyzywasz PiS. Serio? Na tym to ma polegać? Dzisiaj na konferencji Tusk mówił, że tematem przewodnim następnych 2 lat będzie praworządność, prawa człowieka, europejskość i zniszczenie zła z Nowogrodzkiej (mini Putina) xD - czyli coś, co PO robi od 6 lat, a ci niewdzięczni Polacy mają to w dupie.
Czy oni naprawdę nie zdają sobie sprawy, że Polaka obchodzi wartość wypłaty i ceny w sklepach? Polak to proste urządzenie, chce zarabiać więcej i wydawać mniej. Przy PiS faktycznie zarabia dużo, dużo więcej niż w 2015 (wydatki również się zwiększyły). Ja chcę głosować na Platformę, liberalną gospodarczo i światopoglądowo, ale gospodarka ma stanowić 90% ich działań, a nie ideologia pokonania "zła" xD

#bekazopozycji #bekazpisu #bekazlewactwa
Sekularyzacja - Jeśli Donald Tusk chce wygrać nienawiścią do PiS, to nie wróżę mu zwy...

źródło: comment_1625400203emsqhCWnIwRxsHzaGanvst.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny: jakby to miało znaczenie, teraz Polska też się super rozwija. Jaka jest tego konkluzja? Taka, że żadna partia polityczna po 89 roku nie ma istotnego wpływu na dane makroekonomiczne. Polacy są głodni pieniędzy i je zarabiają nie dzięki PO czy PiS, tylko pomimo tych oszołomów. Warto zauważyć, że podczas komuny przez całe 10lecie lat 80tych dało się prowadzić biznes i Polacy robili to pomimo daleko bardziej totalitarnych rządów niż obecny
  • Odpowiedz
nie obiecywać więcej, ale inaczej ;)

PiS daje rybę, PO może dać wędkę, wbrew pozorom Polacy również lubią wędki.


@Sekularyzacja: więc mówisz że zaczęli by głosować na ludzi mówiących idź do pracy niż tych co dadzą i bez tego?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Snaki: a kto mówił, że masz walczyć o pisowski elektorat? Nierobów w tym kraju jest około 2 mln, reszta elektoratu PiS to ludzie prości, robotnicy fizyczni i emeryci. W Polsce ambitnych jest więcej, serio. Nie ma jednak ich kto zagospodarować.
Konfederacja ściąga wolnorynkowców, ale sporo odstrasza nacjonalizmem, część głosuje na KO, jeszcze inni na Hołownię czy PSL. Zawalcz o elektorat ambitnych i pracowitych, a zniszczą oni władzę nierobów
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja

Tutaj nikogo nie przekonasz, już za późno, mają swój świat i swoją bańke, są mocno odklejeni od rzeczywistości i cały świat widzą przez pryzmat internetu.

Hipokryzją, aż tutaj wali np komuchy i socjaliści wyzywają ludzi pobierających 500+ od patologii, ogólnie każdy program społeczny nazywają rozdawnictwem i pasożytnictwem. Tymczasem zaraz idą mówić o pomocy najbiedniejszym, o dochodzie gwarantowanym itd.

Jest tutaj kilku sprytnych co kręci całą masą ludzi.

Przed chwilą dodałem znalezisko
  • Odpowiedz
@sun_belt: Hipokryzją, aż tutaj wali np komuchy i socjaliści wyzywają ludzi pobierających 500+ od patologii, ogólnie każdy program społeczny nazywają rozdawnictwem i pasożytnictwem. Tymczasem zaraz idą mówić o pomocy najbiedniejszym, o dochodzie gwarantowanym itd.

przecież ja mówię to samo ;) - nie powinno być żadnych programów społecznych, jedynie niepełnosprawnym należy pomagać
  • Odpowiedz