Wpis z mikrobloga

@kacappylon: śmichu hihu, ale w ten sposób często młode dziewczyny zostają kurtyzanami. Więc pamiętajcie, że jest cienka linia między skrajną lewicą, a prostytucją.
  • Odpowiedz
@kacappylon: Bardzo lubię jak rodzice myślą, że za bieganie do lekarzy, opiekę, czy wyżywienie dziecko ma być dozgonnie wdzięczne. To nie dziecko się stworzyło, nikt ojcu ruchać nie kazał. Aczkolwiek uwaga na temat nienawiści do mężczyzn bardzo słuszna.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@galgal: Oho dobrze że ta nie tłumaczysz problemów mężczyzn którzy nie są w ogóle wspierani przez swoich ojców ale oczywiście lepiej opisać to że to nie jej winna tylko polityki nawet jak to fejk
  • Odpowiedz
śmichu hihu, ale w ten sposób często młode dziewczyny zostają kurtyzanami. Więc pamiętajcie, że jest cienka linia między skrajną lewicą, a prostytucją.


@galgal: Co trzeba mieć w głowie żeby wyprodukować taki wysryw. Jeszcze przegrywy plusują. Ja #!$%@?ę, z kim ja tu siedzę.
  • Odpowiedz
Więc pamiętajcie, że jest cienka linia między skrajną lewicą, a prostytucją.


@galgal: dopiero czytałem na tagu #divyzwykopem że złe lewactwo krytykuje prostytucję i dlatego trzeba popierać prawicę xD
  • Odpowiedz
Bardzo lubię jak rodzice myślą, że za bieganie do lekarzy, opiekę, czy wyżywienie dziecko ma być dozgonnie wdzięczne. To nie dziecko się stworzyło, nikt ojcu ruchać nie kazał.


@Zordon_: "Mieszkasz za darmo, jesz za darmo, w domu prawie nic nie robisz"
No w sumie się zgodzę że wychował darmozjada i pretensje może mieć tylko do siebie.
I tak na plus że w końcu postanowił pozbyć się pasożyta.
  • Odpowiedz