Wpis z mikrobloga

@kacappylon: śmichu hihu, ale w ten sposób często młode dziewczyny zostają kurtyzanami. Więc pamiętajcie, że jest cienka linia między skrajną lewicą, a prostytucją.
  • Odpowiedz
@kacappylon: Bardzo lubię jak rodzice myślą, że za bieganie do lekarzy, opiekę, czy wyżywienie dziecko ma być dozgonnie wdzięczne. To nie dziecko się stworzyło, nikt ojcu r----ć nie kazał. Aczkolwiek uwaga na temat nienawiści do mężczyzn bardzo słuszna.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@galgal: Oho dobrze że ta nie tłumaczysz problemów mężczyzn którzy nie są w ogóle wspierani przez swoich ojców ale oczywiście lepiej opisać to że to nie jej winna tylko polityki nawet jak to fejk
  • Odpowiedz
śmichu hihu, ale w ten sposób często młode dziewczyny zostają kurtyzanami. Więc pamiętajcie, że jest cienka linia między skrajną lewicą, a prostytucją.


@galgal: Co trzeba mieć w głowie żeby wyprodukować taki wysryw. Jeszcze przegrywy plusują. Ja p------ę, z kim ja tu siedzę.
  • Odpowiedz
Więc pamiętajcie, że jest cienka linia między skrajną lewicą, a prostytucją.


@galgal: dopiero czytałem na tagu #divyzwykopem że złe lewactwo krytykuje prostytucję i dlatego trzeba popierać prawicę xD
  • Odpowiedz
Bardzo lubię jak rodzice myślą, że za bieganie do lekarzy, opiekę, czy wyżywienie dziecko ma być dozgonnie wdzięczne. To nie dziecko się stworzyło, nikt ojcu r----ć nie kazał.


@Zordon_: "Mieszkasz za darmo, jesz za darmo, w domu prawie nic nie robisz"
No w sumie się zgodzę że wychował darmozjada i pretensje może mieć tylko do siebie.
I tak na plus że w końcu postanowił pozbyć się pasożyta.
  • Odpowiedz