Wpis z mikrobloga

@ArnoldZboczek Coś w tym jest - palacze to ludzie słabi psychicznie albo po prostu debile idący za innymi i wpadający w nałóg ¯_(ツ)/¯_

To samo można powiedzieć o innych używkach, do alkoholu nawet bardziej pasuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lodowka_z_piwnicy: no zależy. Ja trochę literetury poczytałem na ten temat, nie że dużo i wszystko, ale kilka pozycji. I palacze dla towarzystwa to dość typowa grupa akurat xD oczywiście nie jest to to samo co taki "codzienny". Pozostaje mi życzyć Ci wytrwania w tych postanowieniach, które masz i w przyszłości zrezygnowania całkiem z papierosów, bo papierosy są do dupy (ʘʘ)
BrokSambor - @lodowkaz_piwnicy: no zależy. Ja trochę literetury poczytałem na ten tem...

źródło: comment_1625404882lpZQFeElSIzsNctByaFYZy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Pokazywanie zdjęć ludzi z czasów gdy nie było jeszcze świadomości czym grozi palenie


@Barto_: Sugerujesz, że zdjęcie księcia Harrego pochodzi z czasów gdy ludzie nie mieli świadomości szkodliwości palenia? Ty się dobrze czujesz czy jednak słoneczko za mocno przygrzało? Przypomnę, że Harry urodził się w 1984 roku a o szkodliwości palenia mówiło się głośno na zachodzie już pod koniec lat 70. XX w.
MandarynWspanialy - > Pokazywanie zdjęć ludzi z czasów gdy nie było jeszcze świadomoś...

źródło: comment_1625405058e2VhsLf8Ni702KCsp1Ru4w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NerlaTotep: mnie tam fwjeczka uspokaja.
@koniec_smieszkowania: osmiele się nie zgodzić. Palą ludzie, którzy się nauczyli, bo w pewnym wieku "rzeczy dla dorosłych" przyciągają, a buntownicy zawsze mają respekt wśród rówieśników. Palą dalej, bo się uzależniają. Sam znam wielu różnych ułożonych ludzi z różnych branż i bardzo kulturalnych, ale dla Ciebie to patologia, bo palą papierosy xD

Mam nadzieję, że Ty się absolutnie zdrowo prowadzisz i nie masz żadnych
  • Odpowiedz
@koniec_smieszkowania: zgadzam się. Najbardziej mnie dziwi widok palących kobiet. Niszczą sobie dosłownie skórę, cycki, płuca, zęby, a później wydają pieniądze na poprawę ich wizerunku - kremy, operacje. Zero logiki. Dlatego też uwielbiam kobiety z rozwiniętej Azji. Tam nie ma szans spotkać takiej patoli, bo wygląd i dążenie do 'białej' cery jest super ważne. (też toksyczne ale w odniesieniu do używek to jest plus)
Mój szef z januszexa pali 2 paczki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koniec_smieszkowania: nie zgadzam się. Jestem wykształconym, inteligentnym, przebojowym człowiekiem na stanowisku i palę. Mój wybór. Wiem, że może to passe w dzisiejszych czasach ale nie dbam o to. Nigdy nie pale w pomieszczeniach, przy ludziach. Palę na swoim ogródku przy kawce lub piwku. Czy jestem patolem?
  • Odpowiedz