Wpis z mikrobloga

w klasie były tylko trzy dziewczyny, kiedy w zwykłej szkole klasy liczą minimum 25 osób z czego dziewczyn jest conajmiej z 12


@smacznyy: To zdecyduj się, bo to nie jest nic niezwykłego.

Z resztą to samo ze szklanym okiem. Miałem nauczycieli bez oka, mieszkających w szkole, "z połową twarzy" (ksywka terminator) a nie uczyłem się w Hogwarcie.
@PomidorovaLova:

Dopiero dzisiaj się dowiedziałam od koleżanki że siedzi w więzieniu za zabójstwo macochy, a tak to nawet o typie nie pamiętałam.

Pachnie mi tu patologiczną rodziną, to, że sobie wkładał szklane oko pod napletek to korelacja, a nie skutek-przyczyna. Błąd poznawczy.
@nakolkach: ok zwracam honor , czy tam pleć. na swoje usprawiedliwienie moge powiedziec ze po 15 godzinnej nocce bylem .. niemiej jednak dorosla kobieta i nie wie jak funkcjonuje napletek ?:D
@PomidorovaLova: mnie uważali w podstawowce za największego łobuza w szkole, ciągle obgadywali moją sprawę na radach pedagogicznych a moim zdaniem nawet dzisiaj to z nimi było coś nie tak. Dzisiaj mam 30 lat, i za moje przewinienia 2 razy dostałem mandat. Raz za parkowanie a raz za zawracanie w miejscu niedozwolonym a w międzyczasie wielu ludzi z tamtej szkoły już siedziało w więzieniu. A jakoś grono pedagogiczne uwzięło się na mnie