Wpis z mikrobloga

@pat1ryk: Myślę że było ich sporo więcej w tym wiele niepopularnych ale potrzebnych (WIEK EMERYTALNY).
Ja najchętniej głosowałbym na kogoś kto zabierze prawa wyborcze emerytom bo to jak dojeni są młodzi w p0lsce [i nie tylko] to jest żart.
@pat1ryk: jest gwarancją odsunięcia PiSu od władzy, mam nadzieję że tym razem już trwale. A po czterech latach może się w końcu uda skonstruować jakiś normalny rząd, bo na razie żadnej normalnej siły politycznej nie ma.

Tusk się po same kule zapakuję w szambo, które zrobił PiS. Przeciętny polski wyborca nie wie nawet, że płaci podatki więc dla niego drożyzna i bezrobocie to będzie wina Tuska. Stąd myślę, że po czterech
Tusk się po same kule zapakuję w szambo, które zrobił PiS. Przeciętny polski wyborca nie wie nawet, że płaci podatki więc dla niego drożyzna i bezrobocie to będzie wina Tuska.


Ekonomicznie Polska jest teraz w dużo lepszej sytuacji niż była gdy Tusk uciekał do Brukseli, więc nie wiem o jakim szambie mówisz. To jest takie typowe pieprzenie Januszy, w 2015 cały wykop piał z zachwytu nad Kaczyńskim, bo każdy lepszy niż złodzieje
@pat1ryk:

Ekonomicznie Polska jest teraz w dużo lepszej sytuacji niż była gdy Tusk uciekał do Brukseli


tak, mieszkania dużo tańsze, benzyna dużo tańsza, dług publiczny znacznie mniejszy, tańsza żywność, kraj mlekiem i miodem płynący.
A kryzys jeszcze się na dobre nie zaczął, zobaczysz jak fajnie będzie za jakiś rok.

cały wykop piał z zachwytu nad Kaczyńskim, bo każdy lepszy niż złodzieje z PO, teraz pieje z zachwytu nad Tuskiem, bo każdy
@TheRealMikz: No dług dopiero po koronawirusie osiągnął poziom z 2015 roku, więc gdyby nie kryzys to by był niższy i to sporo. Jak mówiłem gdzieś wyżej, obecna inflacja jest efektem kryzysu i dokładnie taką samą sytuację mieliśmy po kryzysie finansowym.

bo wykop to taka zbiorowa świadomość


Ja nie mówię, że każdy tak uważa, a jedynie wskazuje trend na tym portalu. Zawsze najelsza jest partia, która aktualnie nie rządzi.

Za ich czasów