Wpis z mikrobloga

Nie chce mi się po raz kolejny pisać na razie kolejnego tekstu o tym samym. Już za to dostałem bana raz bo ich nie wolno atakować. Przypomnienie dla chłopów, że @herzyk_wieczorkiewicz. Niby wielka obrończyni mężczyzn przed toksyczną męskością, twierdząca ze to patriarchat nam szkodzi najbardziej i galopujący kapitalizm. A naszym zbawieniem jest feminizm który sprowadza równość na świat. Tylko dziwne że Pani Patrycja z koleżankami, gdy stał się głośny ruch #metoo sama rzucała oskarżenia pod adresem Pana Jakuba Dymka, sprawa trafiła do prokuratury. Sprawa została umorzona. Jedna z koleżanek przeprosiła: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jakub-dymek-autorka-codziennika-feministycznego-przeprasza-za-przypisanie-mu-gwaltu-i-molestowania natomiast nasza reporterka nie potrafi ciągle odnieść się do tej sprawy, to nic że Pan Dymek stracił pracę, to nic że ciągnie się za nim łatka gwałciciela. To jeszcze nic, gdy wybuchła kolejna podobna afera na lewicy, gdzie oskarżenia były kierowane w stronę doktoranta UW, przez studentkę tej uczelni sama pisała takie komentarze na fb https://www.facebook.com/studenckikomitetantyfaszystowski/posts/2814140172159123/ Nasz bohaterka sama jest związana ze środowskiem skrajnie lewicowym oraz antyfaszystowskim, zresztą jak osoba oskarżająca Pana Marcina Kozaka na co ten wydał stosowne oświadczenie które sprawę wyjaśnia https://www.callout.pl/strona-g%C5%82%C3%B3wna/o%C5%9Bwiadczenie. Niestety Pani Patrycja Wieczorkiewicz jak jej koleżanka Pani Herzyk ktora nota bene sama postowała na swoim fb i ig posty szkalujące/ wyśmiewające osoby pokrzywdzone, gorzej radzące na polu życiowym. Są to polityczne agitatorki, karierowiczki którym zależy jedynie na rozgłosie swoich osób i uzyskania stosownych korzyści polityczno- zawodowych co ukazują powyższe fakty. Tak samo jak tego obślizgłego komesożłopa należy je wyrzucić i szkalować bo tylko na to zasługują, bo równie dobrze są zepsute. Później może znowu coś wyskrobie o niej nowego, teraz mi się nie chce.

#przegryw #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #bekazfeministek #blackpill #4konserwy #bekazneuropy
TrzyGwiazdkiNaPagonie - Nie chce mi się po raz kolejny pisać na razie kolejnego tekst...

źródło: comment_16253041246WJXRZ3nnMwGvYKxc6Y1Bf.jpg

Pobierz
  • 20
dobrze przedstawia przegrywow, nie ma tam hejtu na nich, jst proba zrozumienia. no ale wy pewnie wolicie jakby was przedstawila jako gwalcicieli


@kfiatek_na_parapecie: ona tam spory % artykułu poświęca skrajnym przypadkom. Jeszcze zanim wyjaśni czym są incele to już wiemy, że to coś dotyczącego mizoginii i są ludzie, którzy uważają ich za "potencjalnych gwałcicieli". Po takim wstępie krótki akapit definiujący, a potem znów skupienie się na skrajnych przypadkach z USA. Następny
@kfiatek_na_parapecie: Nie ma żadnej nieprawdy. Mamy zróżnicowaną grupę, co zauważyła sama autorka, więc mamy i konfederatów i razemków, antyszczepów i proszczepów itd jak to w zróżnicowanej grupie. W zależności od tego do kogo piszesz możesz wyszczególnić te jedną grupę, a resztę pominąć. Tym sposobem nie mijasz się z prawdą, a jednak manipulujesz. Ja sam chciałbym państwa minimum z niskimi podatkami ale prędzej zagłosuje na Razem niż na Konfederację ( ͡°