Wpis z mikrobloga

Jako mało oglądam anime ze względu na brak czasu i jak sięgam po jakąś serię to z polecenia albo z "recenzji" to nierzadko zaglądałem na Tanuki by się pośmiać z tamtych wypocin i wybrać sobie serię do oglądania. Ale Tanuki umiera pod tym względem zacząłem rozglądać się za czymś innym i trafiłem na #leniwapopkultura

W sumie kanał nie jest zły i nawet znalazłem to co chciałem - przegląd anime z danego sezonu i każda "recenzja" jest subiektywna w mniej lub większym stopniu i nie słucha tego się jakoś źle.

Do sedna - na filmiku "anime zima 2020 podsumowanie sezonu" jest mowa o Redo Of Healer i taki soczysty hejt ze strony osób prowadzących jakiego dawno nawet na Tanuki nie widziałem. Gnojenie serii za to że główny bohater traktuje laski przedmiotowo. Cała "recenzja" to jeden wielki płacz typowej juleczki i białorycerzyka beciaka, który jedyne co widzi w tej serii to właśnie to - jak można tak traktować kobiety xD Ch z tym że bohater był gnojony wcześniej przez praktycznie każdą osobę tam - to jest OK, ale jak już bohater gnoi dziewczyny już nie jest ok. Ch że później w anime przewijają się postaci, które są inaczej traktowane przez bohatera.

Muszę podziękować @szogu3 bo taką "antyrecenzją" zachęcił mnie właśnie do obejrzenia tej serii. Na tle przeruch***** isekajów, n-tych sezonów tasiemców czy jakiegokolwiek anime ecchi z absolutnie zerową fabułą i bohaterem piz*ą to akurat ta pozycja się miło wyróżnia i ja z chęcią obejrzałbym drugi sezon.


#animedyskusja #anime i trochę #blackpill
  • 41
  • Odpowiedz
@iamtehwin: Ależ Berserk też miał sceny seksów. I jakoś ludzie lepiej wspominają niż o edgy redo o którym za parę lat zapomną bo raz, że musiał szokować, by przyciągnąć publikę, to po prostu zwyczajnie jest... nudny i nie ma nic ciekawego do zaoferowania.

Obedrzyj tę serię z seksuf i edgy bohatera - co ci zostanie?
  • Odpowiedz
Na tle przeruch***** isekajów, n-tych sezonów tasiemców czy jakiegokolwiek anime ecchi z absolutnie zerową fabułą i bohaterem piz*ą to akurat ta pozycja się miło wyróżnia i ja z chęcią obejrzałbym drugi sezon.


@LlamaRzr:
  • Odpowiedz
@iamtehwin: Nie wiem skąd takie zdziwienie, oni zawsze byli lewoskrętni. Zazwyczaj to nie wpływa na jakość recenzji, o ile nie trafi się jakiś "wrażliwy temat", bo wtedy zaczyna przeciekać. O ile dobrze pamiętam, nawet mieli solidarność z Panem Floydem i inne BLM. Mnie to osobiście strasznie zraziło, bo od kanału o chińskich bajkach oczekiwałbym skupienia się na chińskich bajkach a nie na polityce.

  • Odpowiedz
@kinasato: Natrafiłem na kanał w zeszły weekend, więc niezbyt obeznany w temacie jestem, ale skoro jest tak jak piszesz to @szogu3 powinien więcej takich "antyrecenzji" dawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale skoro solidaryzowali się z przećpanym czarnym, to w jego imię powinni tutaj się pochlebnie wypowiedzieć o Redo of Healer - w końcu Floyd tak samo przedmiotowo do tego podchodził i nie miał problemu by celować z
  • Odpowiedz
@iamtehwin: Nie no, kanał jest ok, wkładają w niego dużo pracy. Tylko po prostu trzeba wziąć poprawkę na ich poglądy i to zaakceptować lub nie. Nie ma sensu się burzyć na recenzję bo jest sprzeczna z Twoimi poglądami. W ogóle komercyjnie to bardzo dobra decyzja bo większość anime oglądaczy jest jednak lewoskrętna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iamtehwin: O panie, a więc #przegryw zawędrował nawet na naszą gałąź. Wybacz, że naszą opinią naruszyliśmy twoje skrzywdzone przez kobiety serduszko. Redo to dzieło, które miało wzbudzić kontrowersję, osobiście uważam je za niespełnione fantazje autora z "morałem" przemiany wyssanym z palca. Naprawdę sądzisz, że gwałtem możesz kogoś "naprostowac"? xD

Oczywiście oglądaj śmiało, ja ci tego nie zabronię, a i nie chce mi się tłumaczyć, że, hej, świat poza wykopem wygląda całkowicie
  • Odpowiedz
@iamtehwin: Na tle? Na tym tle był też przykładowo fatalny Tarczownik, który, no też próbował. Przez chwilkę.
A potem zamienia się w klasyczną quasiharemówkę z OP MC.

Jak zaczniemy porównywać "na tle" to wyjdzie że przeciętniaki są dobre tylko dlatego, że reszta jest słaba a nie dlatego, że są faktycznie dobre.

Berserk umiał, bo wiedział, kiedy być mocny, a by nie przesadzić bo wyjdzie śmiesznie.

Studios: TNK

już litościwie pominę nawet.
  • Odpowiedz
@szogu3: Ten #przegryw jak to nazywasz w ciągu roku zeszmacił więcej dziewczyn, niż ty będziesz w stanie w ciągu swojego marnego życia starając się przytakiwać dziewczynom, a może jakaś łaskawie kiedyś da ci się zbliżyć xD
  • Odpowiedz
Cała "recenzja" to jeden wielki płacz typowej juleczki i białorycerzyka beciaka, który jedyne co widzi w tej serii to właśnie to - jak można tak traktować kobiety xD


@iamtehwin: Problem z fanami Redo jest taki, że to spermiarze z zaburzeniami psychicznymi. Podziwiam ludzi, którzy z przymusu to obejrzeli i tracą swój czas na recenzję tego anime.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Logytaze:

Problem z fanami Redo jest taki, że to spermiarze z zaburzeniami psychicznymi. Podziwiam ludzi, którzy z przymusu to obejrzeli i tracą swój czas na recenzję tego anime.


Akurat głównym targetem tego anime są inne kobiety co wyraźnie pokazały statystyki oglądalności. Autorka chwaliła się nimi na Twitterze
  • Odpowiedz
@szogu3: Dupa piecze beciaku? Wracaj przytakiwać swojej koleżance i bronić ćpuna, a może kiedyś w końcu zamoczysz xD A ja nie muszę się zniżać do gierek, twoja siostra była zadowolona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz