Wpis z mikrobloga

Poszukuje sobie gry do przejścia, nie mam juz żadnego pomysłu, w co grałem: (i lubiłem) GoW, rdr2, days gone, death stranding, gta5, nier automata+replicant, spiderman+miles, infamous ss, ratchet&clank, wiedźmin, horizon, ghost of tsushima, control, tomb raidery, hellblade, plaguetale, ff7 remake, uncharted, tlou1+2, south parki, odyssey. Czego nie lubię - returnal i inne roguelike, sekiro i inne soulslike, nie podeszła mi tez valhalla (grind tego samego co w odyssey) i mgs5 (nie przepadam za ciągłym składaniem sie) żadnych gier z pierwszej osoby (nie moge w takie grać). Czekam na nowego ratcheta ale poki co dość drogi. Słyszałem sporo dobrego o persona5 ale nie lubię zbytnio chińskich bajek :( macie coś jeszcze do polecenia co mogło mi umknąć? #ps4 #ps5
  • 37
@corran11: To możesz jeszcze spróbować disco elysium jak masz dobry angielski i lubisz dobre rpg i gry oparte w większości na dialogach, resident Evil - szczególne polecam remake 2 części, until dawn - tez jest epizodyczne i oparte na decyzjach jak Detroit, mimo wszystko persone 5 royal 1 jak przełamiesz się z tego typu grafiką to masz ponad 120h zabawy
@dzeksondzekson: to disco elysium brzmi nawet niezle, aczkolwiek np divinity mi nie podeszło do końca, chyba na starość takie klasyczne rpg mnie troche męczą, zwłaszcza takie gdzie steruje sie cała drużyna. Ale zapisze sobie do sprawdzenia, thx! A co do persona, mam zwykła w PS+ collection, natomiast wszędzie polecana jest wersja royal, warto za to dopłacać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@corran11: A grałeś w Journey to the Savage Planet, Trover Saves the Universe albo Subnautica?
Mnie bardzo przypasowaly, a po grach które wymieniłeś wygląda na to, że mamy podobny gust.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@corran11: Persona 5 Royal. Mówienie że to "chińskie bajki" to przesada (sam nie lubię takich rzeczy ale P5R wciągnęła mnie jak bagno). Miła odmiana od ciągłego grania w gry z openworldem (P5R jest grą o stricte zamkniętej strukturze: uczysz sie-odwiedzasz pałac który infiltrujesz-przechodzisz go, gdzieś pomiędzy robisz rzeczy poboczne jak spotykanie się z przyjaciółmi, podbijasz social skille, kupujesz uzbrojenie, książki, gierki na konsole żeby podbijać statsy itp)