Wpis z mikrobloga

Poszukuje sobie gry do przejścia, nie mam juz żadnego pomysłu, w co grałem: (i lubiłem) GoW, rdr2, days gone, death stranding, gta5, nier automata+replicant, spiderman+miles, infamous ss, ratchet&clank, wiedźmin, horizon, ghost of tsushima, control, tomb raidery, hellblade, plaguetale, ff7 remake, uncharted, tlou1+2, south parki, odyssey. Czego nie lubię - returnal i inne roguelike, sekiro i inne soulslike, nie podeszła mi tez valhalla (grind tego samego co w odyssey) i mgs5 (nie przepadam za ciągłym składaniem sie) żadnych gier z pierwszej osoby (nie moge w takie grać). Czekam na nowego ratcheta ale poki co dość drogi. Słyszałem sporo dobrego o persona5 ale nie lubię zbytnio chińskich bajek :( macie coś jeszcze do polecenia co mogło mi umknąć? #ps4 #ps5
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@corran11: zacząłem tomb Raidera który był niedawno w plusie, w sumie jestem dopeiro na początku, ale jak na razie spoko, przypomina mocno uncharted
  • Odpowiedz
@corran11: @frutson:
Dokładam swoje do tego polecenia. Sam zacząłem od yakuzy 0. I nie wiem kiedy ponad 100h przegrane. Teraz gram w kolejne części, bo ciągle mi mało. Jedyna seria, w ktorej faktycznie chcialo mi sie robic aktywności poboczne.

Polecam tez shadow of war, nie ma juz chamskich mikrotransakcji i super sieka się orków.
  • Odpowiedz