Wpis z mikrobloga

@Samol94:

To ma być JanuszAlfa?
Słuchaj tego ;)

Janusz przechadzał się po swoich włościach (codziennie podziwiał swoja własność xD), zaszedł do piwnicy i w rogu, pod schodami zobaczył 15 l. pełny baniak na paliwo, który służył do zlewania wszelkich... śmieci - starego oleju z piły, jakiś rozpuszczalników, farby itd :D

Janusz od razu uznał, że ktoś mu ukradł paliwo i schował sobie ten baniak, żeby potem do domu zanieść XDDDDDD W
Kazanie nieplanowanego przyjścia w sobotę skończyłoby się rzuceniem papierów u 90% ludzi prędzej czy później.


@Maly_Jasio: Widziałem wiele osób, którzy nie mogą rzucić pracy bo np. mają dzieci, kredyty, zobowiązania lub brak umiejętności i być bez pracy kilka miesięcy to być albo nie być. Jeszcze kilka lat temu dostałem ofertę w takim Januszexie, ja rzuciłem bardzo szybko, ale ludzie na produkcji pracowali tam latami i to na czarno. Najlepsze, że gdy
@Maly_Jasio: mi ostatnio na imprezie firmowej przy wszystkich przy stole project manager nagle z dupy wygarnął że w ostatnich 3tygodniach moja wydajność spadła o 30%. Szkoda tylko ze ostatnie 3 tygodnie dawał mi same jakieś incydenty do debugowania co każdy wie potrafi być wyjątkowo wypalające. #!$%@? być może i spadła ale myślę nad zmianą pracy po takim potraktowaniu