Wpis z mikrobloga

zdaje prawko, też tak na poczatku mieliście, że jak spojrzeliście na chwile w lustersko to z 20km/h zrobiło się 40km/h xD? Mówił, że na początku nauki trzeba jechac powoli ale kurna ciężko utrzymać 20km/h xD
druga rzecz to jest to, że staram się trzymać prawej strony jezdni i nie ogarniam kiedy za bardzo zjeżdzam na pobocze #prawojazdy #kiciochpyta
  • 28
@rzurasek: @igrek97: on chce mnie następnym razem wypuścić na miasto a ja nawet nie nie ogarnę szybkiej zmiany biegów xD w ogóle to dziwny instruktor bo proponował mi żebym pojeździł z kimś z rodziny ale taki pech, że oba auta teraz są w naprawie. Zresztą rodzina nawet nie wie, że zdaje na prawko. To on miał mnie uczyć a nie rodzina.
@rzurasek: To błąd serio, już lepiej jechać bez sprzęgła a wolno i kontrolować kierownice, specjalnie tak gada żeby cię te sprzęgło „zabezpieczyło” od zgaśnięcia auta, to samo przerabiałem
@rzurasek: pierwsze dwie godziny były na prostych drogach, światła mijania wyłączyłem przypadkiem (nawet nie wiedziałem xD) i ktoś z naprzeciwka mrugnął i gadał potem, że on wie, że są wyłączone i go niby nie słuchałem bo zamiast delikatnie palcem włączyć kierunkowskaz to złapał kilkoma czy jakoś tak.

@igrek97: ja się nie przejmuje innymi, właściwie to byli nawet wyrozumiali jak jechałem 20km/h i trzymałem się prawej strony wjeżdzając w krzaki żeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzurasek: teraz na egzaminie nie masz obowiązkowej koperty, więc możesz powiedzieć instruktorowi, żeby Cię szkolił na to, co jest potrzebne na egzaminie
@vCertus odpowiednie odruchy przyjda wraz z praktyką więc spokojnie ;)
Większość czynności(takich jak zmiana biegu, kierunkowskazy itp) wykonuje się mechanicznie nawet nie myśląc o tym.
Postaraj się jeździć bliżej środka swojego pasa, pasy są szersze niż samochód i nie ma co jechać za bardzo przy krawędzi.