Wpis z mikrobloga

zdaje prawko, też tak na poczatku mieliście, że jak spojrzeliście na chwile w lustersko to z 20km/h zrobiło się 40km/h xD? Mówił, że na początku nauki trzeba jechac powoli ale kurna ciężko utrzymać 20km/h xD
druga rzecz to jest to, że staram się trzymać prawej strony jezdni i nie ogarniam kiedy za bardzo zjeżdzam na pobocze #prawojazdy #kiciochpyta
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@igrek97: na prostych drogach dałem radę. W mieście nie dam rady bo mam za krótką reakcje i przy zmianie biegu nie skupiam się też na lusterach, prędkości i drodze. Przy zmianie biegu zatrzymałem się z trzy metry przed skrzyżowaniem gdzie miałem linie przerywaną i pytał się po co właściwie się zatrzymywałem skoro nic nie jedzie a tak naprawdę nawet nie zwróciłem uwagi czy nic nie jedzie bo sie skupiłem na
  • Odpowiedz
@microraptor: żadna p---a ogień, kazał mi jechać 20km/h, nie spodziewałem się, że tak ciężko utrzymać wolną prędkość xD, właściwie to najchętniej bym jechał cały czas 40-50km/h
  • Odpowiedz
@vCertus: przede wszystkim od początku powinieneś nauczyć się zmieniać biegi bez patrzenia na gałkę, jak tego się nauczysz to będzie z górki. Do skrzyżowań dotocz się do przerywanej linii następnym razem i wtedy hamuj co by nie blokować pasa zbyt duża przestrzenią. Nie możesz wszystkim się przejmować tylko bardziej wrzucić na luz a i jazda pójdzie lepiej ;)
Mnie od razu po zrobieniu dwóch łuków puścił na miasto, byłam przerażona
  • Odpowiedz
@vCertus: Spokojnie, ogarnięcie prędkości przyjdzie z czasem jak twój mózg się przyzwyczai. Później nie będziesz miał problemu z powodzeniem ile mniej więcej jedziesz nawet bez patrzenia na prędkościomierz.
  • Odpowiedz