Wpis z mikrobloga

Koniec epic mafii na dziś. Z wykopowiczów pojawili się @kukowsky @khaine @aveniner @Czarnaryba @Gaskin @michalo94 @weles i ja (mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem:) W sumie przewinęło się przez grę z 10 osób. Ciągle zachęcam wszystkich zainteresowanych do gry, więcej informacji tutaj: http://www.wykop.pl/wpis/5857045/zapraszam-wszystkich-chetnych-mirkow-do-dolaczenia/

Wszyscy się chyba dobrze bawili, co?

Jeśli chcecie zagrać obserwujcie dwa pierwsze tagi, bo nimi będziemy wołać #epicmafiawykop #epicmafia #gry #gryonline #mafia #rozrywka #grajzwykopem
  • 9
@GoonSquad Wiesz, villagerowie są przydatni, bo jak są sami funkcyjni to pójdą claimy i mafia jest wystawiona w sumie. ;) A claimy idą bardzo często. Przy villagerach miasto musi jednak troszkę pogłówkować, a nie decydować na podstawie claimów.
Ew. samych funkcyjnych graczy trzeba łączyć z zatajaniem ról, np. poprzez janitora. Przynajmniej mafia ma wówczas możliwość stworzenia dla siebie wiarygodnej przykrywki. ;) Ogólnie w tradycyjnej mafii przy śmierci kogokolwiek powinna być zdradzana wyłącznie jego przynależność frakcyjna - mafia bądź miasto. Wówczas też trzeba więcej główkować.