Wpis z mikrobloga

Witam

Tym wszystkim, którzy nie mogą doczekać się nowej ligi

przypominam, ze każda liga zaczynała się od jakiejś afery mniejszej czy większej
a zwłaszcza dwie ostatnie a szczególnie obecna - kolejki uniemożliwiające grę przez dwa pierwsze dni a nawet jak komuś się udało wejść to miał duże szanse na wyautowanie z gry, afera z dublowaniem itemów (gildyjny stash), wpuszczani poza kolejką streamerzy i mało tego nie tylko oni ale i ich "przydupasy" o ile
tych znanych to jeszcze bym przebolał, to jakiś noobów robiących za "steramerów" (z oglądalnością około 20 osób) już nie a ci też byli wpuszczani poza kolejką

i niestety to zaowocowało tym że natłukli kasy ile wlezie(na cheatach/bugach) i mało tego robili to na wizji podczas streamu i
przy okazji nabijali się ze zwykłych graczy i dosłownie
obrażając każdego gracza (są wypowiedzi, bo to poszło w eter) - no ręce opadają

to pokazuje jaka ta gra jest obecnie - a co robi GGG - nic i serwuje nam kolejne g.wno, które zacznie się z kolejnymi problemami technicznymi z masą bugów/cheatów
i mam cichą nadzieję że te problemy nie będą większe jak przy starcie obecnej ligi - chciałbym się mylić ale jestem realistą jeżeli chodzi o GGG.

Oczywiście ligę zacznę (jak GGG mi pozwoli)a jak będzie grywalna
to może poświęcę jej 3-4 tygodnie a jak nie to będę miał sezon w D3( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pathofexile
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KittySlayer: > i niestety to zaowocowało tym że natłukli kasy ile wlezie(na cheatach/bugach) i mało tego robili to na wizji podczas streamu i
przy okazji nabijali się ze zwykłych graczy i dosłownie
obrażając każdego gracza (są wypowiedzi, bo to poszło w eter) - no ręce opadają

Nie bronie GGG bo to co #!$%@? to było poniżej pasa, ale gościu co się tak śmiał i bugował dostał bana razem z kolegami
  • Odpowiedz
@KittySlayer: ja czuję się zakłądnikiem tej gry. bo choćby nie wiem jak zły byłbym na nią to i tak nie ma lepszego arpg na rynku w chwili obecnej. Co. pogram w diablo 3, które opiera się na kilku affixach i 20 skillach jakie przez lata udało im się do tej gry dodać? Z całym szacunkiem do blizzarda (kibicuję im z d4) ale od lat dają dupy pogrążając się coraz głębiej
  • Odpowiedz
@bubr32:

Witam

Też jestem zakładnikiem PoE i boli mnie że gra się nie zmienia, chodzi mi o samą mechanikę gry z elementami irytującymi (np. handel czy przechodzenie linii fabularnej za każdym razem przy tworzeniu kolejnej postaci - no bezsens kompletny tych elementów jest więcej) a boli mnie to że GGG tego nie zmienia i to od lat i tkwimy w tym marazmie i co gorsze te
crapy przechodzą (najprawdopodobniej) w niezmienionej for=mie
  • Odpowiedz
@Cenwargh:

Witam

Gdyby ten ban dotyczył gracza i to by był perm na gracza ale nie to był ban jedynie na ligę - no śmieszne - dotkliwy też by był ban na konto (straciłby np stashe itd) i wtedy by to było adekwatne do tego co zrobił.

A ban na ligę( ͡° ͜ʖ ͡°) - pozostawię to bez komentarza i mogę się założyć że przygłup w
  • Odpowiedz
@bubr32: @KittySlayer: Co do do przechodzenia aktów co ligę, mogli by chociaż zrobić, że masz wszystkie teleporty odblokowane to by dużo skróciło.

Również liczę na D4, jak będzie jakiś ciekawszy endgame niż w D3 to mnie kupią :)
W D3 problem jest taki, że jak chcesz robić jakiś wysoki lvl GR to nie możesz zrobić takie tanka, żeby sobie powoli ciupał, ale nie ginał... musisz się zmieścić w
  • Odpowiedz
@Cenwargh:

Teleporty niezły pomysł, dodatkowo (wzorem D3) przydałby się klejnot umożliwiający noszenie broni z wysokim lv - to sprawiłoby że kolejna postać
zalicza linię fabularną w max godzinę - tak niewiele do zrobienia usprawnienia rozgrywki a i tego GGG nie robi, bo nie chce a nie wiem dlaczego?
A jeżeli chodzi o D3 to żaden problem sobie zrobić tanka, który nie ginie
a przynajmniej zdarza się to bardzo sporadycznie - mam trzy
  • Odpowiedz
@KittySlayer: Kolego rozumiem Cie doskonale i Twoja frustracje. Ja gram od Abyssa, a tak porządnie od Blighta i nie przypominam sobie, aby na starcie byly takie problemy jak na 3.14. W kazdej lidze od 3.9 bylem okolo 60 tys w kolejce i po 20 min max wchodzilem i gralem, nigdy wczesniej takiej kaszany nie bylo jak na 3.14 a co do tych streamerow to fakt, ggg jakos z tego sie
  • Odpowiedz
@Zerp: xD
@imixiu: Na heist były disconnecty na niektórych kontraktach i blueprintach przez dłuższy czas, ale potem to był już miodek.
@KittySlayer: D4 to będzie takie samo gówno jak d3 tylko z zmienioną szatą graficzną. Zobacz co blizzard dodaje co sezon do gry...nowe itemy? Nie bo po co? Lepiej zmienić affixy definiujące dany set na coś innego zamiast dodać jakiś nowy z tymi affixami i mieć
  • Odpowiedz