Wpis z mikrobloga

  • 51
@Towarzysz_Obywatel mnie ostatnio laska zapytała dkaczego zmieniam firmę co 2 lata

Więc jej powiedziałem że...

Po 1 - to bardzo mało profesjonalne z jej strony że o to w ogóle pyta
Po 2 - bo mogę
Po 3 - bo lubię dostawać pieniądze za moją pracę i jeżeli ktoś oferuje więcej to dlaczego mam wynajmować swój czas za mniejsze pieniądze?

Ofertę pracy dostałem ale nie przyjąłem bo z burakami nie będę pracował
  • Odpowiedz
@UczesanyPedryl: zależy jaka branża ale jeżeli jesteś pracownikiem niewykwalifikowanym to jest to ogromny problem i może się wydarzyć, że nikt Cię nie przyjmie w korpo. Jeżeli chodzi o pracownika wykwalifikowanego to też zależy od branży ale czasami zdarza się, że też są ogromne problemy.
  • Odpowiedz
nikt nikogo nie opluwa, za granicą jak ktoś przypadkiem się robi memem to kosi z tego zajebisty hajs a ten chłop się zesrał, trudno się mówi


@DenNarcoSmurfen: on miał jakąś szanse by kosić na tym hajs? Czy zaczęto go wyśmiewać w jego okolicy bo stał się „memem” i inaczej sprawiać mu przykrość? Chyba za bardzo nie wiesz jak w warunkach polskich wyglada życie człowieka który „stał się memem”. Przykład tego wąsatego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DarkZizi: i rak skromnie, ja pracuje 4 rok, prac różnych było 8 albo 9. Licząc dni próbne w #!$%@? z 15 uzbieram. Mogę zmieniać, to zmieniam, ja wiem, że pewnie dla potężnych januszy alfa trzeba stanąć pod strumieniem gówna i się cieszyć, że pada na głowę.
  • Odpowiedz