Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuje seksu i to jak.
Mam żonę, ale tu mam max 4 razy do roku, z wielkim dąsaniem i byciem kłodą podczas seksu.
Mam dwójkę dzieci, bo kiedyś sytuacja była inna, oboje mamy po 37 lat.
Terapia par, kończy się kłótniami o wszystko, a temat braku seksu zawsze odwraca się, że to ja za mało się staram.
Rozwód raczej zrujnuje mi życie, więc doszedłem do wniosku, że chyba muszę sam zadbać o tą sferę życia i zacząć zdradzać dla dobra nas wszystkich.
Co ciekawe nawet psycholożka mnie rozumie.
Sperma uderza mi tak do mózgu, że w autobusie czy metrze potrafię co trzecią pasażerkę uznać za atrakcyjną i wstępnie zacząć sobie coś wyobrażać.
Najbardziej "uczciwe" wydaje mi się pójść na divy.
Że bez zaangażowania, bez oszukiwania kobiety która da upust mojej frustracji.
Dalej pozostaje oszukana żona, ale w zasadzie poczesci sama podczas kłótni daje mi znać że ona mi w tym "nie pomoże".

Pytanie czy ktoś ma podobne doświadczenie i ratuje małżeństwo w ten dość nietypowy sposób ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60dee152d55354000ab6d40f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 48
nie jesteś jedyny, to całkiem normalne, gdy kobieta spełni swoją biologiczną powinność to seks jej do niczego nie jest potrzebny (ma dzieci i kasę od uwiązanego beciaka), frustrację partnera też mają gdzieś


@steppenwolf90: no ale jak pojawi się jakiś adorator np w pracy, emocje, motylki - to nagle błyskawicznie powraca ochota na seks. I ta kobieta, której celem jest niby dobro dziecka bez wyrzutów sumienia rżnie się z kochankiem, mając dziecko
@AnonimoweMirkoWyznania: Mireczki dobrze odradziły divy, bo może się to obrócić przeciwko tobie. Terapeutów i kobiet nie słuchaj bo to będzie gunwo, będzie o rozmawianiu i byciu miłym, usłyszysz ze ona jest zmęczona i musisz jej pomagać, a to g prawda. Poprostu nie jesteś już dla niej atrakcyjny , podtatusiales, nie zapewniasz rozrywek, nie chcą cię inne kobiety (to najważniejsze, baba zawsze szuka potwierdzenia swojego wyboru u innych i chce tego co
Jak wiele osób napisało divy są kiepskim rozwiązaniem. Jak pójdziesz na divy raz to będziesz już chodził i na pewno to się wyda, pytanie tylko kiedy.
Siłka i zadbanie o siebie to super pomysł. Pytanie czy poza seksem, jako tako układa Wam się i czy chcesz kontynuować małżeństwo?
Możesz też pomyśleć o jakimś detektywie, bo może żona wali się na boku i z Tobą nie ma już chęci i sił
AfrykańskiWybranek: Rozwód zrujnuje ci życie? Typie sam sobie je rujnujesz. Porozmawiaj z żoną że masz taki pomysł to się okaże czy dla "dobra was wszystkich". Skoro masz takie dobre serce, to żona powinna się ucieszyć że wymyśliłeś tak genialne rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale nie, lepiej zrujnować życie jej i stracić kompletnie szacunek u dzieci xDD mój stary też zdradził matkę i pluję na niego. Nie
Zajebiozaur: @vvvariacik:

XD beka z frajerów, którzy się w śluby ładują


Owszem, ale nie trzeba być mężem, by dać się wciągnąć w tą pułapkę. Baba może Cię zaszachować na wiele innych sposobów. GDy wreszcie wybuchniesz i będą świadkowie Twojej agresji, wynikającej z przewlekłego przebigu życia w takiej pułapce, następuje MAT.

Siedzisz cicho i jedyne co masz jeszcze psychiczną siłę zrobić, to jedzenie, picie, palenie czterech paczek fajek na dobę i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Napisz tutaj, co robisz, skoro uważasz, że się starasz.


@ProResHq: dlaczego zawsze w takich wpisach pojawiają się tego typu pytania? Seks jest szalenie istotnym elementem związku, więc jak dwie dorosłe i świadome osoby decydują się na związek, a później jedna z nich samodzielnie decyduje, że tego seksu nie będzie to nie próbujcie przerzucać winy na tę drugą osobę. "A zadbałeś o atmosferę? Zapaliłeś świeczki? Robiłeś masaż stóp? Zatańczyłeś makarenę?" No #!$%@?