Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przyjaciele, czy macie jakiś dobry protip na zarabianie kredytów w grze? Nie wiem czy kupowanie ich za realne pieniądze jest dobrym pomysłem ;)

Mam premkę E5 + konto premium, ale kredyty lecą jako tako. Na koncie mam dopiero 1500 bitew.

Mam odblokowane dwa tiery IX ale stoję w miejscu bo nie stać mnie na te czołgi.

Magazyn opróżniłem z niepotrzebnych rzeczy. Zostały tylko czołgi które expię.

#wot #worldoftanks
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Marcinox: Przede wszystkim zejdź na niższe tiery, bo jak jeszcze nie ogarniasz to będziesz tylko tracić pełno kredytów grając wysokie tiery. A tak poza tym to po prostu graj zarabiaczkami jak ci wpadnie konto premium z jakichś misji, etc., włączając przy okazji rezerwy na kredyty jeśli jakieś masz i graj pod obrażenia oraz spota. Ja tak żyduję już od kilku lat w grze i zawsze mam pełno kredytów.
@100L3C: Pewnie w tym, że żeby zarobić te 80k na bitwę, to trzeba nastrzelać te 2-3 tysiące, a statystycznie rzecz biorąc niewielu graczy mając te 1500 bitew jest w stanie regularnie osiągać takie wyniki. Zwłaszcza na czołgu z niską alfą jak Patriot.
@Marcinox: Zamiast pchać się na siłę w X, które przyniosą ci tylko frustrację, zostań na VIII albo na VI i naucz się grać. Z wynikami przyjdą zarobki
@Marcinox: W WoT ciężko wyrobić z ekonomią konta jak grasz bez konta premium i czołgów premium. Chociaż moje myślenie troche zakłócone tym że z kontem premium gram już od lat.
Napewno jest lepiej niż było kiedyś, bo są rezerwy na zdobywanie kredytów, często z misji dostaje się darmowe moduły do czołgów warte 600k (które można sprzedać jak są niepotrzebne)

Radze Ci często odwiedzać blogi poświęcone wot (dom1n albo rykoszet), bo zawsze
@Marcinox: Tak jak napisał Jarek, najlepszy sposób to klan, odpalanie rezerw klanowych i koniecznie granie wtedy trybu Twierdza bo najwyższe bonusy wtedy działają. Zwróć uwagę żeby klan miał poziom X na budynku finansowym i graj z nimi twierdzę na VI lub jak umiesz to na VIII. Na dyszkach już tak dobrze nie zarobisz bo nie są premium. No i najważniejsze to wygrywać bitwy, przy przegranych można nawet lekko tracić jak walisz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Marcinox: trzeba sie nauczyć grac na 8 tierach, premki to nie samograjki, niektóre potrzebuja wiekszego skilla, ale też i zarobki daja fajne.

Ja jakims pro graczem nie jestem, ale jak w klanie sa wlaczone rezerwy plus włączę swoje, to progetto mozna wyjść po 150k na czysto jak ladnir dmg zrobisz, na zmianę progetto i lansen c w godzinę ponad milion kredek na spokojnie
@Marcinox: Filozofii tutaj nie ma żadnej: konto premium + premka VIII tieru, a najlepiej to ze trzy żeby z nudów nie umrzeć w czasie grindu + nie strzelaj goldem, używaj zwykłych konsumabli (gaśnicy, apteczki, zestawu). That's basically it, w połączeniu z boosterami do zarabiania w ciągu jednego, niedługiego posiedzenia zrobienie minimum miliona sreberek to nie jest żaden wyczyn. Po odliczeniu kosztów amunicji i napraw, 50-80k średniego zysku netto za bitwę
@Marcinox: konto premium, pojazd premium min 6 poziomu, amunicja ZWYKŁA, MAŁE materiały eksploatacyjne to tak na szybko, jak masz dyrektywy, to odpal podczas grania. Spróbuj wykorzystać dodatki:
https://matchday.worldoftanks.eu/pl/events/matchday2021 - jeśli jeszcze nie obstawiasz, to obstawiaj - rezerwy, konto premium, materiały itd
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/tank-wars-round-3-event-guide-june-2021/ - wybierz drużynę i rób misje pod nie - konto premium, materiały i inne dodatki
plus połącz i oglądaj twitcha jak są dropsy