Wpis z mikrobloga

Zainspirowany pewnym postem podejrzanym na reddicie, w którym to kobiety wypowiadały się na temat hobby, które odstraszają u mężczyzn, postanowiłem zrobić ankietę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Które z niżej podanych pasji są dla was 'czerwoną flagą', jeśli chodzi o #rozowepaski - wypisałem takie najpopularniejsze, które przyszły mi do głowy ale zostawiłem furtkę w postaci odpowiedzi "inne" na samym końcu. Edit: Ponadto wszelkie dyskusje na temat wypisanych hobby/wybranych odpowiedzi również są mile widziane!
#niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #pytaniedoniebieskichpaskow #ankieta #blackpill dla zasięgów

Pasje, które odstraszają:

  • Astrologia 30.2% (129)
  • K-pop 11.2% (48)
  • Anime i manga 21.3% (91)
  • Gry 2.8% (12)
  • Konie 19.9% (85)
  • Psychologia 6.1% (26)
  • Make up 7.7% (33)
  • Inne (napisz w komentarzu) 0.7% (3)

Oddanych głosów: 427

  • 23
@martini_glass: Standardowe normickie pseudopasje: netflix, podróże (rozumiane jako sponsorowane przez betabankomat wyjazdy za granicę do jakiegoś popularnego południowego kraju lub przepieprzanie oszczędności żeby się pochwalić zdjęciami w social mediach), moda, fakeup. Generalnie 90% kobiet nie ma ciekawych zainteresowań, pytanie więc dotyczy bardziej tego, czy sposób w jaki spędzają czas wolny świadczy o jeszcze większym #!$%@?.
@Kr12345: "Kulturalne kręgi" #!$%@?ą się wprawdzie wyższym odsetkiem, ale z natury rzeczy są to grupy niszowe, stanowiące małą część społeczeństwa, a już zwłaszcza tak biednego i prymitywnego jak polskie. Są zatem równoważone przez całą resztę. A nawet w tych ciekawszych kręgach mężczyźni będą mieć więcej interesujących hobby, pasji i zainteresowań. Różnica płci polega na tym, że gdy kobieta chce wrażeń, przyjemności i odskoczni, to często ma od tego facetów: ruchaczy, orbiterów,
Sam się astrologią za bardzo nie interesuję, ale jak interesowali się nią ludzie, którzy z ogromną precyzją względem ciał niebieskich wznieśli


@AnonAlfa Dowód na umiejętności astronomiczne nie jest dowodm za prawdziwością astrologii.

Słyszałeś, że policja czasem prosi o pomoc jasnowidzów, całkiem często z zadziwiającym efektem? Jesteś w stanie to wytłumaczyć?


@AnonAlfa Nigdy z porządnego źródła. Ale nawet gdyby to jestem prędzej skłonny uwierzyć, że policja ma jakichś swoich informatorów, ale nie chce
@AnonAlfa: ciężko argumentować coś, co nie istnieje - ciężar dowodu spoczywa na twierdzącym.

Jesteś w stanie to wytłumaczyć?


Tak. Przy tysiącu rzutów monetą, przeciętnie w ok. połowie przypadków wypadnie rewers, w podobnej ilości awers. Tutaj jest podobnie. Zupełnie to samo jest w przypadku tysięcy przepowiedni jasnowidzów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedna osoba doczyta o co chodzi i "wróży", a druga ma jakieś paranormalne umiejętności,

Nie bez powodu