Wpis z mikrobloga

@Variety: ja tam nagrywam mojego dziadka jak zaczyna opowiadać o dzieciństwie, bo to bardzo fajne jest, zawsze dopytuję co to za ludzie z czystej ciekawości i dzięki temu znam historię całej wsi od czasów przedwojennych, koneksje rodzinne i konflikty interesów, chociaż w ogóle nie kojarzę tych ludzi z widzenia. Fajnie było za dzieciaka kogoś poznać na jakimś klasowym ognisku i sobie uświadomić, że jego pradziad robił kiełbasę z kotów w '49
ja tam nagrywam mojego dziadka jak zaczyna opowiadać o dzieciństwie, bo to bardzo fajne jest


@welin: ja żałuję że nie pomyślałem o tym kiedyś, jak moja nieżyjąca już prababcia opowiadała o swoim dzieciństwie na terenie dzisiejszej Bośni (była reemigrantką z Jugosławii, wróciła do Polski po wojnie). Bardzo ciekawe historie, które zmarły razem z nią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Variety: ja tam nagrywam mojego dziadka jak zaczyna opowiadać o dzieciństwie, bo to bardzo fajne jest, zawsze dopytuję co to za ludzie z czystej ciekawości i dzięki temu znam historię całej wsi od czasów przedwojennych, koneksje rodzinne i konflikty interesów, chociaż w ogóle nie kojarzę tych ludzi z widzenia. Fajnie było za dzieciaka kogoś poznać na jakimś klasowym ognisku i sobie uświadomić, że jego pradziad robił kiełbasę z kotów w '49
@Variety: 4. Wychodzisz #!$%@?, bo twoja babcia całe życie rozgrzeszą twojego ojca alkoholika i wini twoją matkę, którą mąż #!$%@?ł, obrażał i pogardzą nią. Nie isteresuje jej też to, że ciebie ojciec nazywał śmieciem, psem i gnojem, który niczego w życiu nie osiągnie.

Dodatkowo, twoja babcia od lat mówi nie przyznała się zwoim znajomym, że jej syn jest rozwiedziony, a ty nie skończyłeś studiów, bo to zburzyloby obraz jej idealnego życia.