Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#kanalsportowy
Rafał (bramkarz Unionu Berlin – red.) podobno obraził się na mnie, bo nie pogratulowałem mu wygranego barażu o awans do Bundesligi z VfB Stuttgart – powiedział Łukasz Gikiewicz, cytowany przez „Przegląd Sportowy”. - Tyle że on przez dwa wcześniejsze lata nie docenił niczego, co osiągnąłem. W ciągu 12 miesięcy strzeliłem 30 goli, ani razu mi nie pogratulował. Czy to jest normalne, że ja śledziłem jego mecze, wiedziałem, kiedy z kim gra, a on nie miał pojęcia, jakie spotkanie mnie czeka w najbliższej kolejce? Co z tego, że gra w Bundeslidze? - pyta Łukasz Gikiewicz.
Prawie jak w Trudnych sprawach xD
  • 11
@susuke15 obaj wydaj się strasznie w porządku i są ogarnięci aż trudno uwierzyć w te historie :p albo poszło o cos innego albo dziwna sprawa. Obaj wydają się mieć poukładane w głowie bardziej od Wojtka Szczęsnego który trochę gwiazdorzy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LukaszN: kto by się podniecał 30 bramkami w lidze jakieś jordańskiej czy innej xD
Dla mnie Łukasz to skończony idiota. Za bycie konfidentem jest skończony w Polsce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ciascio: @elosk_xo: na Mraza.
Gdy Mraz przyszedł na trening na kacu, napastnik Śląska strasznie się oburzył, mówiąc, że z pijakiem nie ma zamiaru trenować. Co ciekawe, kapitan Ślaska Sebastian Mila stanął po stronie obcokrajowca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kemilk91: to że zrobił aferę z niczego? Czy to był mecz? Nie to był trening, czy może robił coś co podlega prawu karnemu? Oczywiście że nie. Jestem przekonany że sam chodził po meczach po klubach i balowal a uczepił się chłopaka który więcej osiągnął od tego pseudo piłkarza. Jak on grał jak on trenował, zaskoczę Ciebie ale w treningu nie tylko się gra, zresztą Mraz to obrońca a Gikiewicz to napastnik
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@susuke15: nie znamy szerokiej perspektywy, ale to są profesjonalni piłkarze. Ja do roboty na kacu nie chodzę, biorę urlop. Jakbym przychodził w takim stanie do roboty, to by mnie z miejsca #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kemilk91: wyobraź sobie że cała drużyna poza Gikiewiczami stanęła za Mrazem. Generalnie mieli ich dosyć. Na potwierdzenie moich słów dodaje foto z podziękowaniami dla Mraza od drużyny. Teraz znajdź mi podobny obrazem z napisem Gikiewicz.
Potwierdził to również w pomeczowym wywiadzie Waldemar Sobota, mówiąc: - Przed spotkaniem ustaliliśmy, że jeśli uda nam się zdobyć bramkę, to właśnie takim gestem podziękujemy Patrikowi. To naprawdę dobry człowiek i zawodnik
Pobierz susuke15 - @kemilk91: wyobraź sobie że cała drużyna poza Gikiewiczami stanęła za Mraz...
źródło: comment_1625179254jT0rW33ZmLCr4x0kO2FeeN.jpg