Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przypomniała mi się akcja z gimbazy, której nie zapomnę ze względu na to, że chyba nigdy nie spotkałem się z takim chamstwem nauczyciela w stosunku do ucznia.

Chodziłem do klasy z takim gościem, nazwijmy go Tomek. Tomek był trochę grubszy, niski, no nie był adonisem w każdym razie. Chodziłem do dobrej szkoły, nie było mowy u mnie o gnębieniu kogoś czy patologii, Tomek normalnie należał do naszej paczki chłopaków i nie był odludkiem czy coś, chociaż był raczej cichy i nieśmiały. jak to 15letni gówniarze tam po sobie często cisnęliśmy w grupie i się śmialiśmy z siebie, często na zasadzie, że komuś podobała się jakaś laska. Z perspektywy czasu pamiętam, że wstydziłem się zagadywać w szkole do jakichś, bo bałem się wyśmiana ze strony grupy, także wiem jakie to jest #!$%@? xD. No w każdym razie jemu podobała się jakaś tam Angela z klasy. Chociaż w sumie teraz to nie wiem czy się podobała czy nie, w każdym razie poszła plota taka. Tomek nie był typem podrywacza, więc nic w tym kierunku nie robił. Na jakimś wyjeździe, zielona szkoła czy coś były zabawy i chyba była jedna w oświadczyny, w pewien sposób tomek został zmuszony do oświadczenia się Andżeli, w cholerę niekomfortowa sytuacja, tam kleknął i chyba ją objął za kolana, coś takiego. Wiadomo, my jego koledzy się potem z tego śmialiśmy, nie mówię, że to dobrze, ALE

kilka tygodni poźniej oglądaliśmy zdjęcia z tej wycieczki z wychowawczynią i podczas tej lekcji nie było ani tomka ani andżeli. i było jedno zdjęcie jak on ją na kolanach przytula. no śmiechu w klasie co niemiara, ALE NAUCZYCIELKA ZROBIŁA ZOOMA NA JEGO KROCZE GDZIE ODSTAWAŁ MU TELEFON PRZEZ KIESZEŃ, ŻE NIBY HEHE MU STOI. i wszyscy w jeszcze większy śmiech. pamiętam to do teraz, mnie 15-letniego gówniarza to mega oburzyło. w sensie myślałem, że jakbym ja się mu śmiał w twarz z tego to byłoby w porządku, bo by mi coś odbluzgał albo wypomniał mój przypał, ale nauczycielka? na forum klasowym? podczas jego nieobecności? no mówię, zszokowało mnie to wtedy strasznie, jak dorosły człowiek z pozycji nauczyciela może coś takiego odwalić xD

#gimbaza #szkola #przegryw #stulejacontent #licbaza #podbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ddf4aaf052ea000a31fff5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jakie chamstwo, ta nauczicielka chyba sama mentalnie z gimbazy nie wyrosła. Potem się dziwić, że cześć dzieciaków kompletnie zamyka się w sobie skoro ma świadomość, że nawet nauczyciel może wykorzystać ich do ciśnięcia sobie hue hue B E K I
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym ja #!$%@?ł do dyra. Wiem, słabo być konfidentem, ale byś miał podwójną satysfakcję, że może to coś pomoże gościowi i, że szmata by miała przypał.

W ogóle co to #!$%@? za zabawa w oświadczanie się? Czego to ma niby uczyć?
  • Odpowiedz