Wpis z mikrobloga

@MiedzygalaktycznyMors: zawsze mnie ciekawi tok myslenia takich ludzi. Konfederacja jako JEDYNA nie byla jeszcze u wladzy i nie miala realnej mozliwosci zmiany czegokolwiek.

Ty juz natomiast dokladnie wiesz jak by rzadzili i ze byloby gorzej niz za pisu itp. Zrozumialbym gdybys napisal:

z KO u steru byłoby jeszcze gorzej.

z SLD u steru byłoby
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: Lewica trzyma z PiS bo jedni i drudzy to kanalie. Wspólnie głosują za podnoszeniem podatków, ograniczaniem wolności i zwiększaniem restrykcji, nowym ładem itp
To jak głosuje Konfederacja wynika z ich programu/profilu. Konfa jest książkowym przykładem konserwatycznego liberalizmu - https://pl.wikipedia.org/wiki/Konserwatywny_liberalizm. Tak więc, to, że jako konserwatyści są przeciwni np łagodzeniu prawa aborcyjnego nie powinno być żadnym zaskoczeniem.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: aha, czyli jak Konfederacja glosuje w 100 przypadkach inaczej niz pis ale w jednej sprawie sie z nim zgadza to nalezy wypomniec przy kazdej okazji.

Jak ja to kiedys napisalem?

W kazdym jednym glosowaniu jest ten sam wynik. Wszyscy za konfederacja przeciw. No ale jak konfederacja sie w jednym na 100 glosowan zgodzi z pisem to wybiega banda lewakow na wykop i wrzuca milion razy wynik glosowania zeby aby
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: A może ten kandydat pasował do ich poglądów. Nie wiem, nie chcę ich tłumaczyć. Nie ukrywam natomiast że sympatyzuję z Konfą, bo to jedyna partia, która nie chce podwyższać mi podatków, a nawet chcą obniżać. Żadna inna partia o tym nie wspomina, tylko taka cicha zgoda na to co pis robi.
  • Odpowiedz