Wpis z mikrobloga

Murcix pod koniec 2019 roku, może urodą nie grzeszyła ale spoko wyglądała, umiała się normalnie wysławiać bez tego zbędnego "hehehehe", mówiła naturalnie i to jeszcze taka dziewczyna która na początku wstydziła się kamery i nie wstydziła się mówić takich rzeczy że pracowała McDonald's, mówiąc że bardzo jest rodzinna i ma dobre kontakty z mamą...

Murcix 2021 roku: Chwali się że przebiła sobie suty, że #!$%@?ła się z kimś ekipy, jej wygląd też dużo się zmienił przez ten okres na taki menelski a pewne rzeczy jej mama dowiaduje się z filmików bo przecież "ma dobry kontakt z mamą i jest rodzinna"

Staczasz się dziewczyno...Ekipa się skończy, Friz nie będzie was już prowadził za rączkę a Ty będąc już popularną niszczysz sobie wizerunek który Ci tak naprawdę Mixer zbudował z fajnej dziewczyny do menelicy...

#friz #polskiyoutube #youtube #logikarozowychpaskow
wakxam - Murcix pod koniec 2019 roku, może urodą nie grzeszyła ale spoko wyglądała, u...

źródło: comment_1625160577Wetbe2jIdmYkwIcIaKPwxe.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@wakxam: Wy też przeżywacie. Laska na początku pracowała w macu, nie była dziana oraz nie chodziła tyle na imprezy co teraz. Logiczne, ze człowiek się zmienia. Przez 2 lata zarabia w #!$%@? hajsu i jest jedną z rozpoznawalnych i influencerek. Stacza się bo przekuła sobie sutki i uprawiała seks bo jest dorosła? Ja czasem mam wrażenie, ze wy macie po 13 lat, albo jesteście nerdami co żyją w piwnicą i nie
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: Wykopku 22 latka uprawia seks, jeżeli dla Ciebie to dawanie dupy to proponuje wyjść z piwnicy. Dla was dawanie dupy to seks z osobą która nie jest z tą osobą w związku.Rozumiem, że Ty uprawiasz seks tylko ze swoją dziewczyną, ale zrozum, że nie każdy taki jest. Chce uprawiać seks, jest dorosła, chce o tym powiedzieć to powie. Czy dla was każda dziewczyna musi być zakonnicą nie poruszająca żadnych tematów
  • Odpowiedz
@DarkWina nie ma co im tłumaczyć, dla wykopków każda laska, która choćby spojrzy na kogoś innego niż nich (jak wiadomo, przegryw dobry chłopak) to p0lka i dupodajka
  • Odpowiedz
@DarkWina: bardzo mądrze napisane, wiadamo, że seks to nie jest temat tabu, chciała to sobie przebiła sutki masa osób to robi. Ale spójrz też na drugą strone medalu, ona dostając te pytania, zachowuje sie jak nie dorozwinięta licealistka, gdzie nie potrafi skleić jednego zdania nie śmiejac się i nie destykulowac rękami. Mnie osobiście takie zachowanie odstrasza, jesli chce na takie pytania odpowiadać, to niech to robi w miare płynnie i konkretnie,
  • Odpowiedz
@kubarg: Po prostu jest infantylna, niedojrzała jeszcze do mówienia takich rzeczy na wizji. Zresztą Ona zawsze tak odpowiadała na pytania i zawsze była taka. Śmiech w takich pytaniach jest objawem wstydliwości który jest normalny jeszcze w takim wieku. Zresztą nie rozumiem po co oglądasz skoro Cię to odstrasza? Wiele dziewczyn na pytanie "całowałaś sie, podoba Ci się" odpowiada wstydliwym śmiechem, to przechodzi w wiekiem. No każdy ma inny charakter, mnie też
  • Odpowiedz