Wpis z mikrobloga

Moja matka ma wkrótce urodziny. Parę tygodni temu mówiła, że chciała by depilator IPL. To jej pokazałem jakieś oferty, a ona, że nie chce, bo za drogie (najtańsze są koło 500zł), jakby to ona płaciła. To przedwczoraj ją zmusiłem, aby popatrzyła znowu. No to dobra, wybraliśmy jakiś tam ok. tych 500zł, ale ona chciała wziąć i oddać w ramach 14 dni jakby jej nie odpowiadało. Dobra, to napisałem do sklepu. Oczywiście nie można po wyjęciu z opakowania, bo to produkt higieniczny. To teraz ona nie chce. Co mam zrobić, kupić jednak i najwyżej będę miał awanturę? Kasy mi nie szkoda, jak mam kobiecie sprawić przyjemność.
#rodzina #logikarozowychpaskow
  • 16
@czasem_ruda: Sprzęt kosztuje tyle co 3 zabiegi a trzeba zrobić chyba kilkanaście. Nie wiem, wszyscy w opiniach mówią, że działa i oszczędzili, chyba, że sobie wmawiają.
@Prokrastyn: Ups, sorry, przez przypadek zostawiłem to słowo. Poprawiłem.
@czarnanoc: W tym momencie zapytałem, "nie wiem, wymyśle sobie, kupisz mi później." ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blargotron: z tego, co wiem to działa, dopóki używasz. Kwestia podejścia, wygody i karnacji.

Osobiście bym nie kupiła, szczególnie przy oporach ale to Ty znasz swoją rodzicielkę i wiesz, czy faktycznie nie jest przekonana czy chce ale szkoda jej kasy ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blargotron: ja bym nie kupiła urządzenia.

IPL ogólnie jako metoda sprawdza się najlepiej przy ciemnych, włosach a o to właśnie tak długo, jak się robi zabiegi przypominające. I to jest opinia wszystkich, o których wiem, że robili ale to jest niewielka próbka do badań ;)

Znam też opinie własnie o vectusie (i light sheer duo) i tutaj po serii 6-8 zabiegów i potem 2 przypominających jest spokój (wiem o 3 latach