Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dupa_karuzela to nie rób, za młoda jesteś. Jeszcze będzie czas na poprawki :) moja żona miała małe, ale ja wolę małe jędrne niż duże i długie :p natomiast po drugiej ciąży napewno będziemy ujędrniać :p więc na to przyjdzie jeszcze czas. Wielkość moim zdaniem nigdy nie powinna być czynnikiem do operacji, chyba że są tak duże że zagrażają życiu. Ale duża nie symetria i długość cyca, smutny cyc patrzący w dół -
@dupa_karuzela odpowiedz jest prosta. Jeśli ma ci to poprawić funkcjonowanie i pewność siebie, przy tym nie robisz tego jako widzimisię, to rób i nie patrz na innych. Twoje życie i ty decydujesz :) ale oczywiście nie przesadzaj :) no i jak już się decydujesz to czekamy na efekt przed i po ( ͡ ͜ʖ ͡)
@dupa_karuzela: Mi osobiście jako kobiecie raczej się nie podobają. Natomiast jeśli już, to zdecydowałabym się gdyby moje piersi były brzydkie (nieestetyczne), ewentualnie bardzo nieproporcjonalne do reszty sylwetki. Natomiast jeśli to tylko kwestia rozmiaru, to moim zdaniem nie ma sensu, szkoda bólu i pieniędzy. Zresztą trendy się zmieniają, 10 lat temu faceci patrzyli dużo bardziej na piersi, teraz to nie ma aż takiego znaczenia.
@MrBoston: dziekuje!
Zależy z jakich powodów chcesz to zrobić, ja mam B ale kształtem przypominają robione i są spokuwa ogólnie więc w kwestii rozmiaru sama bym przyjęła z jeden, serio, jak dla mnie to ryzykowna decyzja i jeśli serio są małe i ładne, nie masz jakichś naprawdę gołym okiem widocznych deformacji; to po co? Nie wiem ogólnie bo ja w miejsce cycków wolałabym milion innych rzeczy, być w posiadaniu tez takich
@dupa_karuzela
Nie patrz na zdanie innych. Jak masz jakiś kompleks i myślisz że to Ci pomoże to rób śmiało.Jak #!$%@? chcesz to robić dla jakiegoś facet / baby to nie rób tego.
Ja tam wolę mniejsze.