Wpis z mikrobloga

Ej tak mnie wzięło na wspominki odnośnie starszych #footballmanager Jakich wonderkidów zawsze kupowaliście niezależnie od prowadzonego klubu, a tak naprawdę nie zrobili kariery? U mnie byli to: Lebohang Mokoena (RPA/Orlando Pirates), Nicklas Barkroth (Szewcja/IFK Goteborg, miał nawet epizod w Lechu), Patrik Lomski i Mika Aaritalo (obaj Finlandia/Turun Palloseura, a ten pierwszy potem epizod w Arce Gdynia). #pilkanozna #mecz #fm
  • 31
  • Odpowiedz
@erni13: Stancu to byl genialny napastnik xD ilez on bramek strzelal..
Ja pamietam w starych fm`ach takiego bramkarza wloskiego bodajze z Sampdorii ktory byl wielkim talentem, ale ostatecznie chyba nie zrobil wielkiej kariery - za cholere nie moge sobie przypomniec. Chyba ze to chodzilo o Sirigu... W ogole w latach 2010-2015 wloscy bramkarze to byli najlepsi bramkarze w grze zawsze. I jezusie, akinfeev ktoremu nie dalo sie nigdy nic strzelic xD
  • Odpowiedz
@Mfalme_Kitunguu: Alessio Cerci z Cma 02/03. Gość miał 15 lat i robił potężną robotę. Często kupowałem też Gianpaolo Pazziniego z Atalanty. To też była maszyna do strzelania goli. O Adu już ktoś wyżej wspomniał.

Z nowszych FMów to często uderzałem w Pione Sisto :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@saviola7: Nie był. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mfalme_Kitunguu: Mokoena zawsze grosze, ale dawał mega jakość. Dodałbym jeszcze Kima Kallstroma, do tego Evandro Roncatto, jeszcze Kaspera Schmeichela (wówczas pachołek w City) i Fredy'ego Guarina, ale ten pierwszy osiągnął później sukcesy, a drugi grał bodaj w Interze.
  • Odpowiedz
  • 3
@Mfalme_Kitunguu w FM 08 Marvin Angulo z Kostaryki. Boczny ofensywny obrońca. Napastnik Kwabena Agouda z ligi izraelskiej. Ładował z dystansu plus dobre wykończenie. Do obrony Kiril Pavluchek. Wszechstronny Rinaar Valeev za grosze. Wszyscy chętnie przychodzili do ligi polskiej.
  • Odpowiedz