Wpis z mikrobloga

Polskie antyszczepy wygrywają, wykres pokazuje jak wyhamowujemy z akcją szczepień, gdy w UE szczepienia idą pełną parą. Dla porównania nawet na Węgrzech jest lepiej. Proemidemickie szury udało wam się, jesteście z siebie zadowoleni? Przygotowani na nowe lockdowny w Polsce?

#szczepienia #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #4konserwy #zdrowie

Źródło danych: https://ourworldindata.org/covid-vaccinations
preczzkomunia - Polskie antyszczepy wygrywają, wykres pokazuje jak wyhamowujemy z akc...

źródło: comment_1625141947rlKrhinpEzdRYZ6QDv6v5D.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
@dzapanisko:

Tysiące ludzi umiera na raka i inne choroby, a wszystko przypisuje się Covidowi


masz jakieś błędne informacje :/ wierzę, że to nie twoja wina, ktoś wprowadza cie w błąd. na szczęście wyciągamy tu do Ciebie rękę oświecenia i mądrości. sprawdź tylko oficjalne statystyki :)
  • Odpowiedz
Od dwóch lat nie ma w Polsce grypy!


@dzapanisko: No nie ma. Ciebie to dziwi dzbanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie jakby wojna wybuchła to będziesz mówił, że jest bezpieczniej, bo spadła liczba morderstw, a jedyne śmierci są spowodowane działalnością wojenna xD
  • Odpowiedz
Karmią was kłamstwem i zastraszają, a wy jak barany idziecie sobie gówno wstrzykiwać. No cóż naturalna selekcja. Mnie nikt nie przekona do wstrzykiwania sobie jakiegoś syfu.


@dzapanisko: Dokładnie, karmią cię kłamstwem na fb na grupach, w których nie ma nawet jednej intelentnej osoby xD
  • Odpowiedz
Gówno posty na FB?


@NaczelnyWoody: Nie mam FB.
@NieBojeSieMinusow: Wystarczy samemu obserwować świat i wyciągać wnioski, nie muszę łykać wszystkiego czym mnie karmią.
Z 60 lat temu ci oświeceni naukowcy i eksperci, leczyli depresję lobotomią. Też byś polazł sobie zrobić bo ci eksperci i cały naukowy
  • Odpowiedz
Nie mam FB.


@dzapanisko: Czyli mówisz, że głupi sam wyrosłeś? xD

Z 60 lat temu ci oświeceni naukowcy i eksperci, leczyli depresję lobotomią. Też byś polazł sobie zrobić bo ci eksperci i cały naukowy świat tak radzi?


Jak wynaleziono piewszą szczepionkę to wszyscy mogli mieć obawy ale jakoś się sprawdziło. Nikt nie wie jakie są długofalowe skutki szczepionek na koronkę, ale szpitale same się nie zapełniły, więc problem doraźny jest
  • Odpowiedz
Szurki zdziwione że spadła liczba zachorowań na grypę stosując maseczki, dystans, obostrzenia xD


@NaczelnyWoody: Nie chciałem tego pisać, bo chciałem zobaczyć czy dzban zrozumie porównanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz