Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
mircy jaki waporyzer do medycznej marihuany?

chce elektroniczny, maly

fenix mini, fury 2, fury edge - 300, 500 i 600zl a ja totalny amator, nawet palilem raz ze Starrego 3.0 i mega mi sie nie podobalo a musze sie przerzucic z blantow na waporyzowanie

brac tego fury edge czy to jest przehajpowane i fenix mini mnie zadowoli bo to to samo tylko chinskise?

#marihuana #waporyzacja #waporyzator #narkotykizawszespoko
  • 10
  • Odpowiedz
@bedbugsgullet123: brać długie, spokojne wdechy, ja biorę takie trwające nawet kilkadziesiąt sekund aż czuję, że nie mam więcej miejsca w płucach, na jedną sesję dwie takie chmury i jest przyjemnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i temperatura to podobno kwestia indywidualna, mi najbardziej odpowiadają takie z zakresu 185-195 stopni ale wiem, że niektórzy wolą wyższe. Dobrze też po nagrzaniu do odpowiedniej temperatury poczekać kilkanaście sekund przed wapowaniem,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pernikovy_tatko: nie kumam. mozesz to rozjasnic bardziej czym sa sesje, na sesje ile sklada sie buchow, co z tym mieszaniem (?? tak sie robi?) i ogolnie na ile zabawy Ci takie 0,15 starczy zaladowane?
  • Odpowiedz
@oblesny_wujek: sesja to od włączenia do wyłączenia urządzenia, chyba 180 sekund w feniksie, ja w trakcie sesji robię 2-3 porządne chmurki, zazwyczaj przy drugiej sesji uzyskuję najlepsze chmury, trzecia sesja to już na temperaturze 200+ ale i tak już może być słaby dymek, po wszystkim ABV zbieram na później ( ͡° ͜ʖ ͡°) miesza się po to, żeby ten nieprzepalony jeszcze susz z wnętrza komory zmieszać z
  • Odpowiedz