Wpis z mikrobloga

Heh- cykl życia obsratusa- odpierolić #!$%@? taki numer, że normalny człowiek by się pod ziemię zapadł i nie pokazywał w internecie z 2 lata co najmniej, udawać, że absolutnie nic się nie stało, gdy wypominają- kłamać, że "czegoś takiego w ogóle nie było", wyzywać i zgłaszać wszystkich, którzy jednak mają dowody, że zaistniała sytuacja miała miejsce, w końcu skomleć jak pies i płakać, ze "ja się tak bardzo zmieniłem, zobacz, jestem innym człowiekiem chlip, chlap". Powtórzyć co tydzień, przerywając patusiarskimi wieczorami w melinie, mając za jedyne towarzystwo flaszkę najtańszej wódy z Aldika...

O Rafał, Srafał... Wszyscy dobrze wiemy, jak działa ten cykl. Pokazałeś go nie raz. Na początku taki wyszczekany i wygadany, by na sam koniec skomleć i podkręcać wibracje...
#rafatus #patostreamy #damskibokser #siedleckimitoman #analnymitoman #analczyk #przemocdomowa #bestiazsiedlec
  • 18
@TrisssMerigold: Dorasta? xDDD Teraz? Czyli co, #!$%@? konkubiny, zrobienie z upośledzonej dziewczyny (jaka by Marlena nie była, jest po prostu upośledzona) pośmiewiska i kukły na żetony od gawiedzi to tylko "błędy młodości"? To co powiesz na ciągłe groźby na discordzie i wykopie albo wysyłanie swojego benka na publicznym kanale? Jeszcze 2 miesiące temu? Okres buntu przechodzi? 26 letni chłop? Jakoś nie przeszkadza mu to zachlewać lisi rudy pysk przed kamerą i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dyzmund: biorąc pod uwagę że 25 latek to dla mnie dzieciak i dorastacie później to tak, dopiero dorasta;) I skoro narobił cały ten chłam to nie wyjdzie z niego w jeden dzień, ogarnij się i przestań ludzi prześladować
25 latek to dla mnie dzieciak i dorastacie później


@TrisssMerigold: Nie każdy jest taki sam, zaufaj mi... A przyrównywanie mężczyzn do tej glizdy uważam za uwłaczające.

dopiero dorasta;


@TrisssMerigold: Przykro mi, ale wedle i prawa Polskiego i wedle przyjętych norm społecznych jest osobą dorosłą. Która powinna odpowiadać w pełni za swoje podłe czyny. Pisząc takie rzeczy tylko utwierdzasz jego i jemu podobnych, że istnieje przyzwolenie na wszystkie chore akcje których
@TrisssMerigold: Poto, by nie mógł nikogo więcej oszukiwać. Kaźde jego kłamstwo, nawet najmniejsze służy zamydleniu ludziom oczu jakim robalem jest ten... Prawie napisałem człowiek, ale w porę się powstrzymałem. Dlatego trzeba już w zarodku niszczyć mu tą bańkę, tak by ustrzec przed błędem zaufania tej kreaturze innych. Piętnować? Tak, jak najbardziej piętnuję jego podłe, obłudne i często bardzo szkodliwe dla otoczenia zachowanie. Oraz jego samego, bo robi to w pełni umyślnie.