Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś się zastanawiał nad zakupem od "polecanego" vendora, niech zastanowi się dwa razy.

Moim zdaniem ten wykopowy profil został wyhodowany do "czesania frajerów".

Dwa lata, aktywność bardzo skromna, a ostatnio kolega nagle zrobił się bardzo wylewny w temacie, w którym wylewność nie jest zalecana. To może coś sugerować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilka miesięcy temu interesowałem się tematem (bardziej jako ciekawostką, bo nie znałem tematu) i znalazłem sporo wpisów oszukanych mirków. Żalili się, że kasa poszła, a weedu nie ma.

Może się mylę, a może nie...

Uważajcie na swoje portfele. Elo.

#wykopjointclub
Pobierz StaryWedrowiec - Gdyby ktoś się zastanawiał nad zakupem od "polecanego" vendora, niec...
źródło: comment_1625115486s9g1QMgC7Nh14XJLJiLogn.jpg
  • 3
@StaryWedrowiec

A poleci ktoś, może jakiegoś vendora co miałby amfe lub mdma jakieś?

Zależy mi na dostawie PL-PL i jakieś płatności nie w krypto.

Rozchodzi mi się o czas realizacji. Normalnie, poprzez blackmarket to trochę trwa. Muszę wymienić fizycznie walutę, wpłacić na revolut, kupić krypto, następnie dostawa przeważnie z DE. Transakcja zamyka się po 3 tyg. No i z DE nie ma paczkomatów, co wiąże się z możliwością przechwycenia paczki przez różowypasek.
@mlotkiew: Narkotyki nie zawsze są spoko, zwłaszcza nadużywane.

Ja nie pomogę, bo tylko czasem zwaporyzuję zioła, ale to też nabytego najczęściej przypadkiem, bo jakiś znajomy mota i pyta czy chcę coś, przy okazji.

W internetowych vendorów lepiej się nie baw, bo możesz zostać z depresją, bez tego, za co zapłaciłeś.